| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 0,54 дюйм |
| Пикселдер | 96x32 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 12.46×4.14 мм |
| Панелдин өлчөмү | 18.52×7.04×1.227 мм |
| Түс | Монохром (Ак) |
| Жарыктык | 190 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Ички камсыздоо |
| Интерфейс | I²C |
| Милдет | 1/40 |
| PIN номери | 14 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | CH1115 |
| Чыңалуу | 1.65-3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X054-9632TSWYG02-H14 - бул 96x32 чекиттен жасалган, диагоналынын өлчөмү 0,54 дюйм болгон кичинекей OLED дисплей. X054-9632TSWYG02-H14 модулунун контуру 18,52 × 7,04 × 1,227 мм жана активдүү аймактын өлчөмү 12,46 × 4,14 мм; ал CH1115 контроллер интегралдык схемасы менен курулган; ал I²C интерфейсин, 3V кубат булагын колдойт. Модуль - арткы жарыктын кереги жок (өзүн-өзү нурлантат); ал жеңил жана аз энергия сарптайт. Бул 0,54 дюймдук 96x32 кичинекей OLED дисплей кийилүүчү түзмөктөргө, электрондук тамекиге, көчмө түзмөктөргө, жеке гигиена шаймандарына, үн жазгыч калемге, ден соолукка кам көрүүчү түзмөктөргө ж.б. ылайыктуу.
X054-9632TSWYG02-H14 модулу -40℃ дан +85℃ га чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ дан +85℃ га чейин.
Жалпысынан алганда, X054-9632TSWYG02-H14 OLED дисплей модулу дисплей технологиялары дүйнөсүндө оюнду өзгөртөт. Анын 0,54 дюймдук өлчөмү, жогорку чечилиштеги дисплей жана жогорку жарыктыгы менен айкалышып, теңдешсиз көрүү тажрыйбасын берет.
I²C интерфейси жана CH1115 драйвер интегралдык схемасы менен бул OLED дисплей модулу үзгүлтүксүз байланышты жана таасирдүү иштөөнү камсыз кылат. Сиз кийинки муундагы заманбап кийилүүчү түзмөктөрдү жаратып жатасызбы же өнөр жай жабдууларыңызды өркүндөтүп жатасызбы, X054-9632TSWYG02-H14 дисплей муктаждыктарыңыз үчүн эң сонун тандоо болуп саналат. X054-9632TSWYG02-H14 OLED дисплей модулу менен келечектеги дисплейлерге жаңыртыңыз.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 240 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы.
Алдыңкы дисплей өндүрүүчүсү катары, биз TFT LCD технологиясын изилдөө, иштеп чыгуу жана өндүрүү боюнча адистешкенбиз жана кардарларга жогорку өндүрүмдүүлүктөгү жана жогорку сапаттагы дисплей чечимдерин сунуштоого умтулабыз. Биздин өнүмдөр өнөр жайлык башкаруу элементтери жана акылдуу үй түзмөктөрү сыяктуу ар кандай өлчөмдөрдү жана колдонуу сценарийлерин камтыйт, тактык, жооп берүү ылдамдыгы, түстөрдүн иштеши жана энергияны үнөмдөө боюнча ар кандай тармактардагы катуу талаптарга жооп берет.
Өркүндөтүлгөн өндүрүш процесстери жана үзгүлтүксүз технологиялык инновациялар менен биз жогорку чечилиште, кең көрүү бурчтарында, аз энергия керектөөдө жана жогорку интеграцияда олуттуу артыкчылыктарга ээбиз. Ошол эле учурда, биз продукциянын сапатын катуу көзөмөлдөп, кардарларга акыркы продукцияларынын атаандаштыкка жөндөмдүүлүгүн жана колдонуучу тажрыйбасын жогорулатууга жардам берүү үчүн ишенимдүү дисплей модулдарын жана жекелештирилген кызматтарды сунуштайбыз.
Эгер сиз туруктуу камсыздоо жана техникалык колдоо менен дисплей өнөктөшүн издеп жатсаңыз, биз дисплей технологиясынын келечегин биргелешип калыптандыруу үчүн сиз менен кызматташууну чыдамсыздык менен күтөбүз.
Бул аз кубаттуу OLED дисплейдин негизги артыкчылыктары:
Өтө жука профильКадимки LCD дисплейлерден айырмаланып, ал өзүн-өзү нурлантуучу болгондуктан, арткы жарык берүүчү түзүлүштү талап кылбайт, бул анын формасын укмуштуудай ичке кылат.
Өзгөчө көрүү бурчтары: Кеңири көрүү бурчтары жана минималдуу түс жылышы менен дээрлик чексиз эркиндикти сунуштайт, бул ар кандай көз караштардан сүрөттүн сапатынын ырааттуулугун камсыздайт.
Жогорку жарыктык: Жарыктыгы 160 кд/м² кем эмес, жарыктыгы жакшы жарыктандырылган чөйрөдө да так жана жандуу көрүнүштү камсыз кылат.
Жогорку контраст катышы: Караңгы бөлмө шарттарында таасирдүү контраст катышына жетишип, сүрөттүн тереңдигин жогорулатуу үчүн терең кара түстөрдү жана жандуу жарыктарды пайда кылат.
Тез жооп берүү убактысы: 2 микросекунддан аз өзгөчө тез жооп берүү ылдамдыгына ээ, кыймылдын бүдөмүктүгүн жок кылат жана динамикалык визуалдык сүрөттөрдө жылмакай иштөөнү камсыздайт.
Кең иштөө температурасынын диапазону: Кеңири температура диапазонунда ишенимдүү иштейт, бул аны ар кандай айлана-чөйрө шарттарына ылайыктуу кылат.
Энергияны үнөмдөөчү көрсөткүч: Кадимки дисплейлерге салыштырмалуу бир топ аз энергия сарптайт, бул көчмө түзмөктөрдө батареянын иштөө мөөнөтүн узартууга жана энергияны керектөөнү азайтууга өбөлгө түзөт.