| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 0,77 дюйм |
| Пикселдер | 64×128 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 9.26×17.26 мм |
| Панелдин өлчөмү | 12.13×23.6×1.22 мм |
| Түс | Монохром (Ак) |
| Жарыктык | 180 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Ички камсыздоо |
| Интерфейс | 4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/128 |
| PIN номери | 13 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1312 |
| Чыңалуу | 1.65-3.5 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X077-6428TSWCG01-H13 - бул 64 × 128 чекиттен жасалган, диагоналынын өлчөмү 0,77 дюйм болгон кичинекей OLED дисплей. X077-6428TSWCG01-H13 моделинин контуру 12,13 × 23,6 × 1,22 мм жана активдүү аймактын өлчөмү 9,26 × 17,26 мм; ал SSD1312 контроллеринин интегралдык схемасы менен орнотулган; ал 4 зымдуу SPI интерфейсин, 3V кубат булагын колдойт.
Модуль - бул арткы жарыктын кереги жок (өзүн-өзү нурлантуучу) COG түзүлүшүндөгү PMOLED дисплей; ал жеңил жана аз энергия сарптайт.
Бул 0,77 дюймдук 64 × 128 кичинекей OLED дисплей кийилүүчү түзмөктөргө, көчмө түзмөктөргө, жеке гигиеналык шаймандарга, үн жазгыч калемге, ден соолукка кам көрүүчү шаймандарга ж.б. ылайыктуу.
Бул 0,77 дюймдук модуль тигинен жайгаштырылган; ал ошондой эле горизонталдык режимди колдойт.
X077-6428TSWCG01-H13 модулу -40℃ дан +70℃ га чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ дан +85℃ га чейин.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 260 (мин) кД/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 10000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.
Дисплей технологиясындагы эң акыркы инновациябызды - заманбап 0,77 дюймдук микро 64×128 чекиттүү OLED дисплей модулунун экранын сунуштайбыз. Бул компакттуу, жогорку чечилиштеги OLED дисплей модулу көрүү тажрыйбасын түп-тамырынан бери өзгөртүү үчүн иштелип чыккан жана визуалдык дисплейлер үчүн жаңы стандарт болуп калат.
Стилдүү дизайны жана таасирдүү 64×128 чекиттүү чечилиши менен бул OLED дисплей модулу колдонуучуларды суктандыра турган жандуу, так сүрөттөрдү берет. Сиз кийилүүчү түзмөктөрдү, оюн консолдорун же визуалдык интерфейсти талап кылган башка электрондук түзмөктөрдү долбоорлоп жатсаңыз да, биздин OLED дисплей модулдары эң жогорку көрсөткүчтөрдү камсыз кылат.
0,77 дюймдук микро OLED дисплей модулунун экраны өтө жука түзүлүшкө ээ жана мейкиндиги чектелүү түзмөктөр үчүн идеалдуу. Ал болгону бир нече грамм салмакта, бул сиздин чыгармаларыңызга ашыкча салмак же көлөм кошпойт. Ал көчмө жана компакттуулугу маанилүү болгон колдонмолор үчүн идеалдуу.
Мындан тышкары, OLED дисплей модулдары түстөрдү эң сонун чагылдырууга, жогорку контрастка жана кең көрүү бурчтарына ээ. Бул колдонуучулар каалаган бурчтан укмуштуудай визуалдык көрүнүштөрдөн ырахат ала алышат дегенди билдирет, бул жалпы колдонуучу тажрыйбасын жакшыртат. OLED технологиясы ошондой эле теңдешсиз сүрөттүн тунуктугу жана тереңдиги үчүн кемчиликсиз кара деңгээлдерди камсыз кылат.
Биздин OLED дисплей модулдары кооз гана эмес, ошондой эле өтө бышык. Ал ар кандай айлана-чөйрөнүн шарттарына туруштук берүү үчүн иштелип чыккан, бул аны температуранын өзгөрүшүнө жана соккуларга туруктуу кылат. Бул сиздин жабдууларыңыздын татаал шарттарда да эң сонун иштөөсүн камсыз кылат.
Мындан тышкары, бул OLED дисплей модулу энергияны абдан үнөмдүү колдонот. Аз энергия керектөө түзмөктүн батареясынын иштөө мөөнөтүн узартат, бул колдонуучулардын тез-тез кубаттабастан узак убакытка чейин колдонуусуна шарт түзөт.
Биз электрондук түзмөктөрдүн функционалдуулугун жана визуалдык таасирин жогорулаткан алдыңкы технологияларды сунуштоого умтулабыз. 0,77 дюймдук миниатюралык 64 × 128 чекиттүү OLED дисплей модулунун экранынын чыгарылышы рынокко жогорку сапаттагы дисплейлерди алып келүүгө болгон берилгендигибизди көрсөтөт. Визуалдык тажрыйбаңызды жаңы бийиктиктерге көтөрүү үчүн түзмөгүңүздү биздин OLED дисплей модулдары менен жаңыртыңыз.