| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,32 дюйм |
| Пикселдер | 128×96 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 26.86×20.14 мм |
| Панелдин өлчөмү | 32,5×29,2×1,61 мм |
| Түс | Ак |
| Жарыктык | 80 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/96 |
| PIN номери | 25 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1327 |
| Чыңалуу | 1.65-3.5 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
Жеңил дизайнды, аз энергия сарптоону жана өтө жука профилди айкалыштырган заманбап COG түзүлүшүндөгү OLED дисплей модулу N132-2896GSWHG01-H25 менен таанышыңыз. Дисплейдин өлчөмү 1,32 дюйм жана пикселдик чечилиши 128 × 96 чекит, бул ар кандай колдонмолор үчүн так визуалдык көрүнүштөрдү камсыз кылат. Модулдун компакттуу өлчөмү 32,5 × 29,2 × 1,61 мм, бул аны чектелүү орундуу жабдуулар үчүн идеалдуу кылат.
Бул OLED модулунун эң сонун өзгөчөлүктөрүнүн бири - анын эң сонун жарыктыгы. Дисплейдин минималдуу жарыктыгы 100 кд/м², бул жарык чөйрөдө да эң сонун көрүнүүнү камсыз кылат. Аны приборлор, үй колдонмолору, каржылык POS, колго кармалуучу аспаптар, акылдуу технологиялык жабдуулар, медициналык аспаптар ж.б. үчүн колдонсоңуз да, модуль так жана жандуу колдонуучу интерфейсин камсыз кылат.
N132-2896GSWHG01-H25 ар кандай шарттарда иштөө үчүн иштелип чыккан жана -40°Cден +70°Cге чейинки температура диапазонунда кемчиликсиз иштейт. Мындан тышкары, анын сактоо температурасынын диапазону -40℃ден +85℃ге чейин, бул экстремалдык чөйрөлөрдө да ишенимдүү иштөөнү камсыз кылат. Бул аны туруктуулукту жана бышыктыкты талап кылган колдонмолор үчүн ылайыктуу кылат, бул сиздин жабдууларыңыз кандай гана шартта болбосун ишенимдүү иштей тургандыгына ишенүүгө мүмкүндүк берет.
①Ичке – Арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
②Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
③Жогорку жарыктык: 100 кд/м²;
④Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 10000:1;
⑤Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
⑥Кеңири иштөө температурасы
⑦Азыраак энергия керектөө;