| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,71 дюйм |
| Пикселдер | 128×32 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 42.218×10.538 мм |
| Панелдин өлчөмү | 50.5×15.75×2.0 мм |
| Түс | Монохром (Ак) |
| Жарыктык | 80 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/64 |
| PIN номери | 18 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1312 |
| Чыңалуу | 1.65-3.5 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 - бул COG OLED дисплей модулу. 42,218×10,538 мм AA өлчөмү жана 50,5×15,75×2,0 мм өтө ичке контуру менен OLED дисплей модулу каалаган электрондук түзмөккө кемчиликсиз интеграцияланган компакттуу жана жылмакай дизайнды сунуштайт.
Модулдун 100 кд/м² өзгөчө жарыктыгы жакшы жарыктандырылган чөйрөдө да жандуу жана так сүрөттөрдү камсыз кылат.
Анын ар тараптуу интерфейс параметрлерине параллелдүү, I²C жана 4 зымдуу SPI кирет, бул ар кандай тиркемелердин талаптарын канааттандыруу үчүн ийкемдүү интеграциялоо мүмкүнчүлүктөрүн камсыз кылат.
Бул OLED дисплей SSD1315 IC SSD1312 драйвер IC менен орнотулган, OLED дисплей модулу өзгөчө иштөөнү жана ишенимдүүлүктү кепилдейт.
Драйвердин интегралдык схемасы маалыматтардын тез жана так берилишин камсыз кылат, бул колдонуучунун үзгүлтүксүз өз ара аракеттенүүсүн камсыз кылат.
Кийилүүчү спорттук шаймандар, саламаттыкты сактоо жабдуулары же акылдуу өндүрүш системалары үчүн болсун, биздин OLED дисплей модулу колдонуучу тажрыйбасын жакшыртуу жана продуктуңуздун чыныгы потенциалын көрсөтүү үчүн эң сонун тандоо болуп саналат.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 100 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.