| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 0,87 дюйм |
| Пикселдер | 64×128 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 9.26×17.26 мм |
| Панелдин өлчөмү | 12.13×23.6×1.22 мм |
| Түс | Монохром (Ак) |
| Жарыктык | 180 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Ички камсыздоо |
| Интерфейс | 4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/128 |
| PIN номери | 13 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1312 |
| Чыңалуу | 1.65-3.5 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X087-2832TSWIG02-H14 - бул 128x32 чекиттен жасалган 0,87 дюймдук графикалык пассивдүү матрицалуу OLED дисплей модулу.
Бул 0,87 дюймдук дисплейдин модулунун контуру 28,54 × 8,58 × 1,2 мм, ал эми активдүү аймактын өлчөмү 22,38 × 5,58 мм.
Модуль SSD1312 интегралдык схемасы менен курулган, ал I²C интерфейсин, 3V кубат булагын колдойт.
Модуль - бул арткы жарыктын кереги жок (өзүн-өзү нурлантуучу) COG түзүлүшүндөгү OLED дисплей; ал жеңил жана аз энергия сарптайт.
Логика үчүн электр кубаты 2,8 В (VDD), ал эми дисплей үчүн электр кубаты 9 В (VCC). Шахматтык дисплейдин 50% менен ток күчү 9 В (ак түс үчүн), бул айдоо милдетинин 1/32 бөлүгү.
Бул 0,87 дюймдук кичинекей өлчөмдөгү OLED дисплей кийилүүчү түзмөктөргө, электрондук тамекиге, жеке гигиена шаймандарына, көчмө түзмөктөргө, үн жазгыч калемге, ден соолукка кам көрүүчү шаймандарга ж.б. ылайыктуу. X087-2832TSWIG02-H14 модулу -40℃ дан +70℃ га чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ дан +85℃ га чейин.
X087-2832TSWIG02-H14 OLED панелин тандап, дисплей технологиясынын келечегин сезиңиз. Анын кичинекей форма фактору, так чечилиши, эң сонун жарыктыгы жана ар тараптуу интерфейс параметрлери аны каалаган долбоор үчүн идеалдуу кылат. X087-2832TSWIG02-H14OLED панели менен өнүмдөрүңүздүн визуалдык тажрыйбасын жаңыртып, аудиторияңызды кызыктырыңыз.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 120 (мин) кД/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 10000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.
Визуалдык тажрыйбаңызды түп-тамырынан бери өзгөртүү үчүн иштелип чыккан эң заманбап технологиялык керемет болгон эң алдыңкы 0,87 дюймдук микро 128x32 чекиттүү OLED дисплей модулунун экранын сунуштайбыз. Бул компакттуу жана стилдүү дисплей модулу укмуштуудай функционалдуулукту жана теңдешсиз иштөөнү сунуштайт, бул аны ар кандай колдонмолор үчүн эң сонун тандоо кылат.
128x32 чекиттүү жогорку чечилишке ээ болгон бул OLED дисплей модулу сүрөттөрдү жана текстти жогорку деңгээлдеги дааналык жана тактык менен көрсөтө алат. Татаал графиканы көрүп жатасызбы же кичинекей символдорду окуп жатасызбы, дисплей иммерсивдүү жана жогорку деңгээлдеги визуалдык тажрыйбаны камсыз кылат. OLED технологиясы жандуу түстөрдү, терең кара түстөрдү жана кеңири түс гаммасын камсыз кылат, ар бир сүрөттү жандуу жана жандуу кылат.
0,87 дюймдук микро OLED дисплей модулунун экраны укмуштуудай визуалдык эффекттерди гана эмес, ошондой эле укмуштуудай ар тараптуулукту да сунуштайт. Анын компакттуу өлчөмү жана аз энергия сарптоосу аны кийилүүчү түзмөктөр, акылдуу сааттар жана башка IoT тиркемелери сыяктуу көчмө түзмөктөр үчүн идеалдуу кылат. Модулдун кичинекей өлчөмү дисплейдин сапатына доо кетирбестен, ар кандай дизайндарга кемчиликсиз интеграциялоого мүмкүндүк берет.
OLED дисплей модулу тез жооп берүү убактысына жана кеңири көрүү бурчтарына ээ, бул сүрөттөрдүн ортосундагы жылмакай өтүүлөрдү жана ар кандай көрүү бурчтарында эң сонун көрүнүүнү камсыз кылат. Жогорку өндүрүмдүү контроллер менен жабдылган модуль микроконтроллерлердин кеңири чөйрөсү менен үзгүлтүксүз байланышты жана шайкештикти камсыз кылат.
Мындан тышкары, бул OLED дисплей модулу эң сонун бышыктыкка жана кызмат мөөнөтүнө ээ. Анын өзүн-өзү жарыктандыруучу пикселдери жарыкты талап кылбайт, бул кызмат мөөнөтүн узартат жана энергия керектөөнү азайтат. Модулдун бекем конструкциясы соккуга, титирөөгө жана экстремалдык температурага туруктуулукту камсыз кылат, бул аны катаал шарттарга ылайыктуу кылат.
0,87 дюймдук Micro OLED дисплей модулунун экраны орнотууну жана иштетүүнү жеңилдетет. Анын колдонуучуга ыңгайлуу интерфейси жана ар тараптуу документтери колдонуучуларга орнотуу процессинде оңой жетектейт. Модуль ар кандай түзмөктөр менен өз ара аракеттенүү үчүн I2C жана SPI сыяктуу ар кандай байланыш интерфейстерин колдойт. Туташуулар ийкемдүүлүктү камсыз кылат.
Кыскасы, 0,87 дюймдук микро 128x32 чекиттүү OLED дисплей модулунун экраны визуалдык дисплейди жаңы бийиктиктерге көтөргөн укмуштуудай инновация болуп саналат. Анын жогорку чечилиши, жандуу түстөрү, компакттуу өлчөмү, теңдешсиз ар тараптуулугу жана жогорку бышыктыгы аны каалаган дисплей тиркемеси үчүн эң сонун тандоо кылат. Бул өзгөчө OLED дисплей модулу менен дисплей технологиясынын келечегин баштан өткөрүңүз.