| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 0,63 дюйм |
| Пикселдер | 120x28 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 15.58×3.62 мм |
| Панелдин өлчөмү | 21.54×6.62×1.22 мм |
| Түс | Монохром (Ак) |
| Жарыктык | 220 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Ички камсыздоо |
| Интерфейс | I²C |
| Милдет | 1/28 |
| PIN номери | 14 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1312 |
| Чыңалуу | 1.65-3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 өлчөмү болгону 0,63 дюйм, бул сиздин дисплей муктаждыктарыңыз үчүн компакттуу жана ар тараптуу чечимди камсыз кылат. Модулдун пикселдик чечилиши 120x28 чекит жана 270 кд/м² чейинки жарыктыкка ээ, бул так жана жандуу сүрөттөрдү камсыз кылат. 15,58 × 3,62 мм AA өлчөмү жана 21,54 × 6,62 × 1,22 мм жалпы контуру аны ар кандай электрондук түзмөктөргө жана системаларга интеграциялоону жеңилдетет. Бул 0,63 дюймдук 120x28 кичинекей OLED дисплей кийилүүчү түзмөктөргө, электрондук тамекиге, көчмө түзмөктөргө, жеке гигиена шаймандарына, үн жазгыч калемге, ден соолукка кам көрүүчү түзмөктөргө ж.б. ылайыктуу.
Биздин OLED дисплей модулдарыбыздын негизги өзгөчөлүктөрүнүн бири - бул алардын жогорку сапаттагы I²C интерфейси, ал үзгүлтүксүз байланышууга жана башкарууга мүмкүндүк берет. Бул үзгүлтүксүз иштөөнү жана учурдагы орнотууңузга оңой интеграцияланууну камсыз кылат. Мындан тышкары, дисплей модулу SSD1312 драйвер интегралдык схемасы менен жабдылган, бул дисплей модулунун иштешин жана ишенимдүүлүгүн андан ары жогорулатат.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 270 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.