| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 2,23 дюйм |
| Пикселдер | 128×32 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 55.02×13.1 мм |
| Панелдин өлчөмү | 62×24×2.0 мм |
| Түс | Ак/Көк/Сары |
| Жарыктык | 120 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/32 |
| PIN номери | 24 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1305 |
| Чыңалуу | 1.65-3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 – бул 128x32 пиксел чечилишинде жасалган 2,23 дюймдук COG графикалык OLED дисплей. Бул OLED дисплей модулунун контурунун өлчөмү 62×24×2,0 мм, ал эми AA өлчөмү 55,02×13,1 мм;
Бул модуль SSD1305 контроллеринин интегралдык схемасы менен орнотулган; аны параллелдүү, 4 линиялуу SPI жана I²C интерфейстери колдоого алат; логиканын камсыздоо чыңалуусунун 3.0V (типтүү мааниси), айдоо милдетинин 1/32 бөлүгү.
X223-2832ASWCG02-C24 - бул COG түзүмүндөгү OLED дисплей, бул OLED модулу акылдуу үй колдонмолору, финансылык POS, колго кармалуучу аспаптар, акылдуу технологиялык түзмөктөр, автомобиль, акылдуу кийилүүчү жабдуулар, медициналык аспаптар ж.б. үчүн ылайыктуу. OLED модулу -40℃ дан +85℃ га чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ дан +85℃ га чейин.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 140 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.
Жаңы иштелип чыккан 2,23 дюймдук кичинекей OLED дисплей модулунун экранын чыгарды, ал заманбап технологияны компакттуу дизайн менен айкалыштырган революциялык продукт.
Бул OLED дисплей модулунун компакттуу экран өлчөмү болгону 2,23 дюйм, бул аны мейкиндиги чектелүү колдонмолор үчүн идеалдуу кылат. Кичинекей өлчөмүнө карабастан, дисплей модулу таасирдүү 128x32 чекиттүү чечилиши менен мактанат, бул маалыматтын так жана курч көрсөтүлүшүн камсыз кылат.
Бул дисплей модулунда колдонулган OLED технологиясы эң сонун сүрөт сапатын, ачык түстөрдү жана теңдешсиз контрастты камсыз кылат. Органикалык жарык чыгаруучу диод (OLED) технологиясы арткы жарыкка болгон муктаждыкты жок кылат, ошону менен энергиянын үнөмдүүлүгүн жогорулатат жана арткы жарыктын агышы сыяктуу арткы жарыкка байланыштуу көйгөйлөрдүн мүмкүнчүлүгүн жок кылат.
Бул OLED дисплей модулунун экранынын өзгөчөлөнгөн өзгөчөлүктөрүнүн бири - анын ар тараптуулугу. Сиз кийилүүчү түзмөктөрдү, чакан электрониканы же акылдуу үй түзмөктөрүн иштеп чыгып жатсаңыз да, бул модуль сиздин дизайныңызга кемчиликсиз интеграцияланышы мүмкүн. Анын ар кандай микроконтроллерлер менен шайкештиги жана кеңири чыңалуу диапазону аны кеңири колдонмолорго ылайыктуу кылат.
2,23 дюймдук OLED дисплей модулунун экраны бардык бурчтардан эң сонун көрүнүүнү камсыз кылат, бул сиздин мазмунуңуздун оор жарык шарттарында да так жана окула тургандай болушун камсыздайт. Бул аны ар кандай бурчтардан көрүүнү талап кылган сырткы жабдуулар же гаджеттер үчүн идеалдуу кылат.
Мындан тышкары, бул дисплей модулу оңой интеграциялоо үчүн иштелип чыккан, жөнөкөй интерфейси бар, ал сиздин учурдагы системаларыңыз менен оңой интеграцияланат. Анын компакттуу өлчөмү жана жеңил дизайны аны каалаган долбоорго иштин натыйжалуулугун төмөндөтпөстөн оңой интеграциялоого мүмкүндүк берет.
Жалпысынан алганда, 2,23 дюймдук кичинекей OLED дисплей модулунун экраны дисплей технологиясы жаатында оюнду өзгөртөт. Анын таасирдүү чечилиши, жандуу түстөрү жана ар кандай колдонмолор менен шайкештиги аны жогорку сапаттагы дисплей чечимин издеген иштеп чыгуучулар үчүн эң сонун тандоого айлантат. Кичинекей форма фактору жана мыкты иштеши менен бул дисплей модулу электрондук түзмөктөрдү көрүү жана алар менен өз ара аракеттенүү ыкмабызды өзгөртөт.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 140 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.