| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,47 дюйм |
| Пикселдер | 172×320 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 17.65 x 32.83 мм |
| Панелдин өлчөмү | 19.75 x 36.86 x1.56 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | QSP/MCU |
| PIN номери | 8 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | GC9307 |
| Арткы жарыктын түрү | 3 АК LED |
| Чыңалуу | -0.3~4.6 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 – бул 1,47 дюймдук IPS TFT-LCD модулу, ал 172x320 пиксель жогорку чечилишке ээ. Кең көрүү бурчу IPS (тегиздикте которуу) технологиясы менен жабдылган, ал 80 градустук көрүү бурчтарында (сол/оң/өйдө/ылдый) жаркыраган, каныккан жана табигый түстөр менен ырааттуу, жогорку сапаттагы сүрөттөрдү берет.
Бул дисплей ийкемдүү системаны интеграциялоо үчүн SPI сыяктуу бир нече интерфейстерди колдойт. Анын 350 cd/m² жогорку жарыктыгы жаркыраган жарыкта да эң сонун көрүнүүнү камсыз кылат. Өндүрүмдүүлүк өркүндөтүлгөн GC9307 драйвер интегралдык схемасы менен камсыздалат, бул жылмакай жана натыйжалуу иштөөнү камсыз кылат.
Негизги мүнөздөмөлөр:
Контраст катышы: 1500:1
Аспект катышы: 3:4 (Адатта)
Аналогдук камсыздоо чыңалуу: -0.3Vден 4.6Vге чейин (типтүү 2.8V)
Иштөө температурасы: -20°Cден +70°Cге чейин
Сактоо температурасы: -30°Cден +80°Cге чейин