| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,46 дюйм |
| Пикселдер | 80×160 чекиттер |
| Көрүү багыты | БААРДЫК СЫН-ПИКИРЛЕР |
| Активдүү аймак (AA) | 16.18×32.35 мм |
| Панелдин өлчөмү | 18.08×36.52×2.1 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | 4 сызыктуу SPI |
| PIN номери | 13 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | GC9107 |
| Арткы жарыктын түрү | 3 АК LED |
| Чыңалуу | -0.3~4.6 В |
| Салмак | 1.1 |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 – бул 80x160 пиксел чечилишине ээ 1,46 дюймдук IPS TFT-LCD модулу. Кеңири көрүү бурчу IPS (тегиздикте которуу) технологиясын колдонуу менен, ал 80 градустук көрүү бурчтарында (сол/оң/өйдө/ылдый) сүрөттүн сапатын туруктуу камсыз кылып, ачык, каныккан жана табигый түстөрдү берет.
Бул дисплей ийкемдүү интеграция үчүн бир нече интерфейстерди (SPI, MCU, RGB) колдойт. 350 cd/m² жогорку жарыктык деңгээли менен, ал жаркыраган айлана-чөйрөнүн жарыгында да эң сонун көрүнүүнү камсыз кылат. Өндүрүмдүүлүк өркүндөтүлгөн **GC9107 драйверинин IC** жардамы менен камсыздалат, бул жылмакай жана натыйжалуу иштөөнү кепилдейт.
Негизги мүнөздөмөлөр:
Контраст катышы: 800:1
Аспект катышы: 3:4 (Адатта)
Аналогдук камсыздоо чыңалуу: -0.3Vден 4.6Vге чейин (типтүү 2.8V)
Иштөө температурасы: -20°Cден +70°Cге чейин
Сактоо температурасы: -30°Cден +80°Cге чейин