| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 3,95 дюйм |
| Пикселдер | 480×480 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 36.72×48.96 мм |
| Панелдин өлчөмү | 40.44×57×2 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 262 миң |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU/RGB |
| PIN номери | 15 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | ST7701S |
| Арткы жарыктын түрү | 8 чиптүү ак LED |
| Чыңалуу | 2,5~3,3 В |
| Салмак | 1,2 г |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 – бул 480 x 480 пикселден турган 3,95 дюймдук чарчы IPS TFT-LCD модулу.
Модуль RGB интерфейсин колдойт жана IPS панелин колдонот, сол жагы: 80/оң жагы: 80/үстү: 80/төмөн жагы: 80 градус (типтүү маани) кең көрүү бурчу, контраст 1000:1 (типтүү маани), жарыктыгы 350 cd/m² (типтүү маани), жаркыраган айнек панел, тараптык катышы 1:1.
TFT040B039 модулу ST7701S контроллеринин интегралдык схемасы менен орнотулган жана интерфейстин кубат булагынын чыңалуу диапазону 2,5V ~ 3,3V, типтүү мааниси 2,8V.
TFT040B039 моделинин иштөө температурасы -20 ℃ден +70 ℃ге чейин; сактоо температурасынын диапазону -30 ℃~ +80 ℃.
Ал медициналык аспаптар, колго кармалуучу түзүлүштөр, коопсуздукту көзөмөлдөө системасы сыяктуу колдонмолор үчүн абдан ылайыктуу.