| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 3,97 дюйм |
| Пикселдер | 320×480 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 55.68×83.52 мм |
| Панелдин өлчөмү | 60×92.25×2.2 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 16,7 миллион |
| Жарыктык | 400 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | MCU |
| PIN номери | 15 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | ILI9488 |
| Арткы жарыктын түрү | 8 чиптүү ак LED |
| Чыңалуу | 2.7~3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 – бул IPS панели бар 3,98 дюймдук TFT LCD модулу. Бул модуль MCU интерфейсин колдогон ILI9488 драйвер интегралдык схемасы менен курулган.
Бул портреттик дисплейдин чечилиши 320 × 480 чекит жана жарыктыгы 400 кд/м² (типтүү маани), ал эми контрасты 1200 (типтүү маани) менен мүнөздөлөт.
IPS панелинин сол:89 / оң:89 / жогору:89 / ылдый:89 градус (типтүү) кең көрүү бурчтары бар.
Панелде кеңири перспективалар, ачык түстөр жана каныккан жаратылыш менен жогорку сапаттагы сүрөттөр бар.
Ал медициналык аспаптар, колго кармалуучу түзүлүштөр, коопсуздукту көзөмөлдөө системасы сыяктуу колдонмолор үчүн абдан ылайыктуу.
Бул модулдун иштөө температурасы -20 ℃ден 70 ℃ге чейин, ал эми сактоо температурасы -30 ℃ден 80 ℃ге чейин.