| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 7,0 дюйм |
| Пикселдер | 800×480 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 153.84×85.632 мм |
| Панелдин өлчөмү | 164.90×100×3.5 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 16,7 м |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | Параллель 8-биттик RGB |
| PIN номери | 15 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Арткы жарыктын түрү | 27 чиптүү ак LED |
| Чыңалуу | 3.0~3.6 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A – бул WVGA чечилишине (800 × 480 пиксел) ээ болгон жогорку өндүрүмдүү 7 дюймдук TFT-LCD модулу. Бул өнөр жайлык деңгээлдеги дисплей эң сонун визуалдык тунуктукту өнүккөн проекциялык сыйымдуулук сенсордук технологиясы менен айкалыштырып, камтылган тиркемелер үчүн жогорку өндүрүмдүүлүктү камсыз кылат.
Техникалык мүнөздөмөлөр: