| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,65 дюйм |
| Пикселдер | 142 x 428 чекит |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 13.16 x 39.68 мм |
| Панелдин өлчөмү | 16,3 x 44,96 x 2,23 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | 4 сызыктуу SPI/MCU |
| PIN номери | 13 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | NV3007 |
| Арткы жарыктын түрү | 3 АК LED |
| Чыңалуу | 2,5~3,3 В |
| Салмак | 1.1 |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +60 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 – бул 142×428 пикселдик чечилиштеги 1,65 дюймдук IPS TFT-LCD модулу. Кеңири көрүү бурчу бар IPS (тегиздикте которуу) технологиясы менен ал жандуу, түстүү так сүрөттөр менен туруктуу 80° көрүү бурчтарын (сол/оң/ор/ор) камсыз кылат.
SPI, MCU жана RGB интерфейстерин колдогон бул дисплей ийкемдүү системалык интеграцияны камсыз кылат. Анын 350 cd/m² жогорку жарыктыгы жарык чөйрөдө оптималдуу көрүнүүнү камсыз кылат, ал эми өркүндөтүлгөн NV3007 драйвер интегралдык схемасы натыйжалуу иштөөнү кепилдейт.
Негизги мүнөздөмөлөр:
Контраст катышы: 1000:1
Аспект катышы: 3:4 (Адатта)
Аналогдук VDD: 2.5V - 3.3V (2.8V түрү)
Иштөө температурасы: -20°Cден +60°Cге чейин
Сактоо температурасы: -30°C дан +80°C га чейин
Кеңири дисплей: Монохром OLED, TFT, CTPди камтыйт;
Дисплей чечимдери: анын ичинде маркадагы шаймандар, ылайыкташтырылган FPC, арткы жарык жана өлчөм; Техникалык колдоо жана дизайн
С: 1. Үлгү заказ алсам болобу?
Ж: Ооба, биз сапатты текшерүү жана текшерүү үчүн үлгү заказын кабыл алабыз.
С: 2. Үлгүнү жеткирүү убактысы канча?
A: Учурдагы үлгүгө 1-3 күн, жекелештирилген үлгүгө 15-20 күн керек.
С: 3. Сизде MOQ чеги барбы?
A: Биздин MOQ 1 даана.
С: 4. Кепилдик канча убакытка созулат?
A: 12 ай.
С: 5. үлгүлөрдү жөнөтүү үчүн көбүнчө кандай экспресс колдоносуз?
A: Биз, адатта, үлгүлөрдү DHL, UPS, FedEx же SF аркылуу жөнөтөбүз. Адатта, алардын келиши 5-7 күнгө созулат.
С: 6. Сиздин төлөм мөөнөтүңүз кандай?
A: Биздин адатта төлөм мөөнөтү T/T. Башкалары менен сүйлөшсө болот.