| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,12 дюйм |
| Пикселдер | 50×160 чекиттер |
| Көрүү багыты | БААРЫ |
| Активдүү аймак (AA) | 8.49×27.17 мм |
| Панелдин өлчөмү | 10.8×32.18×2.11 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | 4 сызыктуу SPI |
| PIN номери | 13 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | GC9D01 |
| Арткы жарыктын түрү | 1 АК LED |
| Чыңалуу | 2,5~3,3 В |
| Салмак | 1.1 |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +60 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
Техникалык сүрөттөмөнүн такталган версиясы:
N112-0516KTBIG41-H13 – бул 50×160 пикселдик чечилишке ээ болгон компакттуу 1,12 дюймдук IPS TFT-LCD модулу. Көп функциялуу колдонмолор үчүн иштелип чыккан ал SPI, MCU жана RGB интерфейстерин камтыган бир нече интерфейс протоколдорун колдойт, бул ар кандай электрондук системалар аркылуу адаптациялануучу интеграцияны камсыз кылат. 350 cd/m² жогорку жарыктык чыгышы менен дисплей катуу жарык шарттарында да эң сонун көрүнүүнү сактайт.
Негизги мүнөздөмөлөр төмөнкүлөрдү камтыйт:
- Оптималдаштырылган иштөө үчүн өркүндөтүлгөн GC9D01 драйвер интегралдык схемасы
- IPS технологиясы менен иштетилген кең көрүү бурчтары (70° L/R/U/D)
- Жакшыртылган 1000:1 контраст катышы
- 3:4 тараптык катышы (стандарттык конфигурация)
- Аналогдук камсыздоо чыңалуусунун диапазону: 2.5V-3.3V (номиналдык 2.8V)
IPS панели табигый каныккандык жана кеңири хроматикалык спектр менен жогорку деңгээлдеги түстөрдү чагылдырууну камсыз кылат. Бышыктык үчүн иштелип чыккан бул модуль -20℃ден +60℃ге чейинки температура диапазонунда иштейт жана -30℃ден +80℃ге чейинки сактоо шарттарына туруштук бере алат.
Белгилүү өзгөчөлүктөрү:
- Кеңири түстүү гамма менен чыныгы сүрөттүн сапаты
- Айлана-чөйрөгө туруктуу адаптациялануу
- Төмөнкү чыңалуу талаптары менен энергияны үнөмдөөчү дизайн
- Температуранын өзгөрүшүнө туруктуу иштөө
Техникалык мүнөздөмөлөрдүн мындай айкалышы N112-0516KTBIG41-H13 түзмөгүн өнөр жайлык башкаруу элементтери, көчмө түзмөктөр жана сырткы жабдуулар сыяктуу татаал шарттарда ишенимдүү иштөөнү талап кылган колдонмолор үчүн өзгөчө ылайыктуу кылат.