| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 10,1 дюйм |
| Пикселдер | 1024×600 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 222.72×125.28 мм |
| Панелдин өлчөмү | 235 × 143 × 3,5 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 16,7 м |
| Жарыктык | 250 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | Параллель 8-биттик RGB |
| PIN номери | 15 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | Маалыматтар такталды |
| Арткы жарыктын түрү | АК LED |
| Чыңалуу | 3.0~3.6 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A - 10,1 дюймдук TFT-LCD дисплей модулу; 1024 × 600 пиксел чечилишинде жасалган. Бул дисплей панелинин модулунун өлчөмү 235 × 143 × 3,5 мм жана AA өлчөмү 222,72 × 125,28 мм. Дисплей режими адатта ак, ал эми интерфейси RGB. Дисплейдин кепилдиги 12 айга созулат жана заводдон чыгарылат. Дисплейди унаа навигация системалары, көчмө медиа ойноткучтар, өнөр жайлык башкаруу системалары жана башкалар сыяктуу ар кандай колдонмолордо колдонсо болот. Бул TFT модулу -20℃ден +70℃ге чейинки температурада иштей алат; анын сактоо температурасы -30℃ден +80℃ге чейин.
B101N535C-27A 10.1 дюймдук TFT LCD дисплейи CTP (сыйымдуулук сенсордук панели) технологиясын колдойт, бул резистивдүү сенсордук экрандарга салыштырмалуу интуитивдүү жана жооп берүүчү колдонуучу интерфейсин камсыз кылат. Сыйымдуулук сенсордук экран технологиясы сенсордук панелдин бетиндеги сыйымдуулуктун өзгөрүшүн аныктоо принцибине негизделген.
Сенсордук панел дисплей панелинин үстүндөгү тунук өткөргүч катмардан жана адамдын тийүүсүнөн улам пайда болгон сыйымдуулуктун өзгөрүшүн сезүүчү контроллердук интегралдык схемадан турат. Ал киргизүү реакциясын так жана так камсыз кылат жана резистивдүү сенсордук экрандарга караганда узак кызмат кылат.