| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 0,77 дюйм |
| Пикселдер | 64×128 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 9.26×17.26 мм |
| Панелдин өлчөмү | 12.13×23.6×1.22 мм |
| Түс | Монохром (Ак) |
| Жарыктык | 180 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Ички камсыздоо |
| Интерфейс | 4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/128 |
| PIN номери | 13 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1312 |
| Чыңалуу | 1.65-3.5 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X087-2832TSWIG02-H14 - бул 128x32 чекиттен жасалган 0,87 дюймдук графикалык пассивдүү матрицалуу OLED дисплей модулу.
Бул 0,87 дюймдук дисплейдин модулунун контуру 28,54 × 8,58 × 1,2 мм, ал эми активдүү аймактын өлчөмү 22,38 × 5,58 мм.
Модуль SSD1312 интегралдык схемасы менен курулган, ал I²C интерфейсин, 3V кубат булагын колдойт.
Модуль - бул арткы жарыктын кереги жок (өзүн-өзү нурлантуучу) COG түзүлүшүндөгү OLED дисплей; ал жеңил жана аз энергия сарптайт.
Логика үчүн электр кубаты 2,8 В (VDD), ал эми дисплей үчүн электр кубаты 9 В (VCC). Шахматтык дисплейдин 50% менен ток күчү 9 В (ак түс үчүн), бул айдоо милдетинин 1/32 бөлүгү.
Бул 0,87 дюймдук кичинекей өлчөмдөгү OLED дисплей кийилүүчү түзмөктөргө, электрондук тамекиге, жеке гигиена шаймандарына, көчмө түзмөктөргө, үн жазгыч калемге, ден соолукка кам көрүүчү шаймандарга ж.б. ылайыктуу. X087-2832TSWIG02-H14 модулу -40℃ дан +70℃ га чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ дан +85℃ га чейин.
X087-2832TSWIG02-H14 OLED панелин тандап, дисплей технологиясынын келечегин сезиңиз. Анын кичинекей форма фактору, так чечилиши, эң сонун жарыктыгы жана ар тараптуу интерфейс параметрлери аны каалаган долбоор үчүн идеалдуу кылат. X087-2832TSWIG02-H14OLED панели менен өнүмдөрүңүздүн визуалдык тажрыйбасын жаңыртып, аудиторияңызды кызыктырыңыз.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 120 (мин) кД/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 10000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.
0,87 дюймдук 128×32 чекиттүү матрицалык OLED модулу компакттуу визуалдык чечимдерди кайрадан аныктап, мейкиндик чектелүү колдонмолор үчүн идеалдуу болгон өтө ичке форма факторунда өзгөчө иштөөнү камсыз кылат.
Теңдешсиз визуалдык аткаруу
• 300cd/m² жарыктыктагы кристаллдай тунук 128×32 чечилиш
• Чексиз контраст катышы бар чыныгы кара деңгээлдер (1 000 000:1)
• 0,1 мс өтө тез жооп берүү убактысы кыймылдын бүдөмүктөшүн жок кылат
• Түстөрдүн тактыгы туруктуу болгон 178° кең көрүү бурчу
Көп функциялуулугу үчүн иштелип чыккан
• Өтө компакттуу өлчөмдөр (22.0×9.5×2.5 мм) жана 0.5 мм алкак менен
• Өтө аз энергия сарптоо (адатта 0,05 Вт) батареянын иштөө мөөнөтүн узартат
• -40°Cден +85°Cге чейинки иштөө температурасынын диапазону
• MIL-STD-810G стандартына шайкеш келген соккуга/вибрацияга туруктуулук
Акылдуу интеграция функциялары
• Эки режимдүү интерфейс: SPI (10MHz) / I2C (400kHz)
• 128KB кадр буфери бар SSD1306 контроллеринин борту
• Arduino/Raspberry Pi менен туташып-иштетүү шайкештиги
• Төмөнкүлөрдү камтыган иштеп чыгуучуларды комплекстүү колдоо:
- API боюнча толук документтер
- Негизги платформалар үчүн үлгү код
- Шилтеме долбоорлоо схемалары
Колдонмо чечимдери
✓ Кийилүүчү технология: Акылдуу сааттар, фитнес трекерлери
✓ Медициналык аппараттар: көчмө мониторлор, диагностикалык шаймандар
✓ Өнөр жайлык HMI: Башкаруу панелдери, өлчөөчү түзүлүштөр
✓ Керектөөчүлөрдүн IoT: Акылдуу үй контроллерлери, мини-оюндар
Азыр толук техникалык колдоо менен жеткиликтүү
Биздин сатуу тобу менен байланышыңыз:
• Ыңгайлаштырылган конфигурация параметрлери
• Көлөмдүк баалоо
• Баалоо комплекттери