| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,45 дюйм |
| Пикселдер | 60 x 160 чекиттер |
| Көрүү багыты | 12:00 |
| Активдүү аймак (AA) | 13,104 x 34,944 мм |
| Панелдин өлчөмү | 15.4×39.69×2.1 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 300 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | 4 сызыктуу SPI |
| PIN номери | 13 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | GC9107 |
| Арткы жарыктын түрү | 1 АК LED |
| Чыңалуу | 2,5~3,3 В |
| Салмак | 1,1 г |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
Бул жерде кесипкөй түрдө кайра каралып чыккан техникалык сереп:
N145-0616KTBIG41-H13 Техникалык профили
1,45 дюймдук IPS TFT-LCD модулу 60 × 160 пикселдик чечилишти камсыз кылат, ар тараптуу камтылган колдонмолор үчүн иштелип чыккан. SPI интерфейсинин шайкештигин камтыган бул дисплей ар кандай электрондук системалар менен оңой интеграцияланууну камсыз кылат. 300 cd/m² жарыктык чыгышы менен, ал түз күн нурунда же жогорку жарыктагы чөйрөдө да так көрүнүштү сактайт.
Негизги мүнөздөмөлөрү:
Өркүндөтүлгөн башкаруу: сигналды иштетүүнү оптималдаштыруу үчүн GC9107 драйверинин интегралдык схемасы
Көрүү көрсөткүчтөрү
IPS технологиясы аркылуу 50° симметриялуу көрүү бурчтары (сол/оң/ылдый/түштүк)
Тереңдиктин тактыгын жогорулатуу үчүн 800:1 контраст катышы
3:4 тараптык катышы (стандарттык конфигурация)
Кубаттуулук талаптары: 2.5V-3.3V аналогдук булак (типтүү 2.8V)
Иштөө өзгөчөлүктөрү:
Көрүнүктүүлүктүн мыктылыгы: 16,7 миллион хроматикалык чыгышы бар табигый түстүн каныккандыгы
Айлана-чөйрөнүн таасирине туруктуулук:
Иштөө диапазону: -20℃ дан +70℃ га чейин
Сактоо чыдамдуулугу: -30℃ дан +80℃ га чейин
Энергиянын натыйжалуулугу: Электр энергиясына сезгич колдонмолор үчүн төмөнкү чыңалуудагы дизайн
Негизги артыкчылыктары:
1. Жаркыроого каршы IPS катмары менен күн нурунан окула турган иштөө
2. Өнөр жайлык деңгээлдеги ишенимдүүлүк үчүн бекем конструкция
3. SPI протоколун жөнөкөйлөштүрүлгөн ишке ашыруу
4. Экстремалдык шарттарда туруктуу жылуулук көрсөткүчтөрү
Идеалдуу:
- Автоунаалардын башкаруу панелинин дисплейлери
- Сыртта көрүнүүнү талап кылган IoT түзмөктөрү
- Медициналык аспаптардын интерфейстери
- Бекем колго кармалуучу терминалдар