| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 4,96 дюйм |
| Пикселдер | 720×1280 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 61.78×109.82 мм |
| Панелдин өлчөмү | 66.40×120.05×1.67 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 262 миң |
| Жарыктык | Маалыматтар такталды |
| Интерфейс | MIPI |
| PIN номери | 15 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | ILL9881C |
| Арткы жарыктын түрү | 12 чиптүү ак LED |
| Чыңалуу | 3.0~3.6 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
TFT50B030-B0 – бул 4,96 дюймдук IPS TFT-LCD дисплей модулу; 720 × 1280 пиксел чечилишинде жасалган. Бул MIPI LCD дисплей панелинин модулунун өлчөмү 66,40 × 120,05 × 1,67 мм, ал эми AA өлчөмү 61,78 × 109,82 мм.
Модуль MIPI DSI сериялык интерфейсин (2 тилке) колдойт, ал IPS панели менен жабдылган, ал сол:80 / оң:80 / жогору:80 / ылдый:80 градус (типтүү), контраст катышы 1000 (типтүү маани), жаркыроого каршы беттик панелдин кеңирээк көрүү бурчу сыяктуу артыкчылыктарга ээ.
Бул 4,96 дюймдук MIPI LCD дисплейи тигинен иштейт; ал модулга ILL9881C драйвер интегралдык IC орнотулган, интерфейстин камсыздоо чыңалуу диапазону 3,0 Вдан 3,6 Вга чейин.
Панелде кеңири перспективалар, ачык түстөр жана каныккан жаратылыш менен жогорку сапаттагы сүрөттөр бар. Ал чакан өнөр жай жабдуулары, коопсуздукту көзөмөлдөө системалары, колго кармалуучу түзмөктөр, айдоо жазгычтары жана башка продукт колдонмолору үчүн абдан ылайыктуу. Бул TFT модулу -20℃ден +70℃ге чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -30℃ден +80℃ге чейин.
Биз ар кандай тармактардын муктаждыктарын канааттандырган жогорку өндүрүмдүү дисплейлерди жеткирүүнүн маанилүүлүгүн түшүнөбүз. Сапатка жана ишенимдүүлүккө болгон берилгендигибиздин аркасында дүйнө жүзү боюнча кардарларыбыздын арасында эң сонун кадыр-баркка ээ болдук.
Визуалдык дисплей технологиясы үчүн жаңы стандарттарды белгилеген эң сонун продукт болгон революциялык 5,0 дюймдук орто өлчөмдөгү 720x1280 чекиттүү TFT LCD дисплей модулунун экранын сунуштайбыз. Бул заманбап дисплей модулу жандуу түстөрдү, тунук сүрөттөрдү жана мыкты көрүү тажрыйбасын камсыз кылуу үчүн тактыкка жана инновациялык инженерияга ээ.
Бул TFT LCD дисплей модулунун экранынын өлчөмү 5,0 дюйм, ал мультимедиялык тажрыйба үчүн кеңири орунду камсыз кылат, оюндарды ойноо, видеолорду көрүү же сүрөттөрдү карап чыгуу үчүн идеалдуу. 720x1280 чекиттүү HD чечилиши ар бир деталдын таң калыштуу тактык менен тартылышын камсыздайт, сүрөттөргө жан киргизет жана жалпы визуалдык тажрыйбаңызды жакшыртат.
Бул дисплей модулунда колдонулган TFT (жука пленкалуу транзистор) технологиясы тезирээк жооп берүү убактысын, эң сонун көрүү бурчтарын жана энергияны аз сарптоону камсыз кылат. Бул батареянын иштөө мөөнөтүнө доо кетирбестен, үзгүлтүксүз графикадан жана жылмакай өтүүлөрдөн ырахат ала аласыз дегенди билдирет. Мыкты түстөрдү кайра чыгаруу түстөрдүн кеңири диапазонун так чагылдырат, бул сизге жандуу визуалдык көрүнүштөрдү алар кандай болушу керек болсо, ошондой сезүүгө мүмкүндүк берет.
5,0 дюймдук орто өлчөмдөгү TFT LCD дисплей модулунун экраны ошондой эле өнүккөн сенсордук экран технологиясын колдонот, бул сиздин түзмөгүңүз менен өз ара аракеттенүү ыкмаңызды толугу менен өзгөртөт. Анын жооп берүүчү жана интуитивдик тийүү мүмкүнчүлүктөрү менен сиз менюларды оңой эле кыдырып, экрандардын ортосунда серпип, интерактивдүү колдонуучу тажрыйбасынан ырахат ала аласыз.
Бышыктыгы жана ишенимдүүлүгү бул дисплей модулунун негизги өзгөчөлүктөрү болуп саналат. Анын бекем конструкциясы жана жогорку сапаттагы материалдары узак мөөнөттүү иштөөнү камсыз кылат, бул аны смартфондор, планшеттер, GPS системалары, көчмө оюн түзмөктөрү жана башкалар сыяктуу ар кандай колдонмолор үчүн идеалдуу кылат. Модулду орнотуу жана ар кандай түзмөктөргө интеграциялоо да оңой, бул өндүрүүчүлөргө тынчсызданбай чечим сунуштайт.
5,0 дюймдук орто өлчөмдөгү 720x1280 чекиттүү TFT LCD дисплей модулунун экраны менен визуалдык дисплей технологиясынын келечегин баштан өткөрүңүз. Жандуу түстөр, так сүрөттөр жана кызыктуу визуалдык көрүнүштөр дүйнөсүнө сүңгүп кириңиз. Түзмөгүңүздү жаңыртып, бул сонун продукт менен чексиз мүмкүнчүлүктөрдү ачыңыз.