| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 3,97 дюйм |
| Пикселдер | 480×800 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 51.84×86.40 мм |
| Панелдин өлчөмү | 55.44×96.17×2.1 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 16,7 миллион |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | MIPI |
| PIN номери | 15 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | ST7701S |
| Арткы жарыктын түрү | 8 чиптүү ак LED |
| Чыңалуу | 2.7~3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0 - бул 3,97 дюймдук IPS TFT-LCD дисплей модулу; 480 x 800 пиксел чечилишинде жасалган.
Модуль MIPI DSI сериялык интерфейсин (2 тилке) колдойт, ал IPS панели менен жабдылган, ал сол:85 / оң:85 / өйдө:85 / ылдый:85 градус (типтүү), контраст катышы 800 (типтүү маани), жарыктык 350 cd/m² (типтүү маани), жаркыроого каршы беттик панелдин кеңирээк көрүү бурчу сыяктуу артыкчылыктарга ээ.
Бул 3,97 дюймдук MIPI LCD дисплейи тигинен иштейт; ал модулга ST7701S драйвер интегралдык IC орнотулган, интерфейстин камсыздоо чыңалуу диапазону 2,7Vден 3,3Vге чейин.
Панелде кеңири перспективалар, ачык түстөр жана каныккан жаратылыш менен жогорку сапаттагы сүрөттөр бар.
Ал чакан өнөр жай жабдуулары, коопсуздукту көзөмөлдөө системалары, колго кармалуучу түзүлүштөр, айдоо жазгычтары жана башка продукт колдонмолору үчүн абдан ылайыктуу.
Бул TFT модулу -20℃ден +70℃ге чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -30℃ден +80℃ге чейин.