| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 4.30 дюйм |
| Пикселдер | 480×272 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 95.04×53.86 мм |
| Панелдин өлчөмү | 67.30×105.6×3.0 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 262 миң |
| Жарыктык | 300 кД/м² |
| Интерфейс | RGB |
| PIN номери | 15 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | NV3047 |
| Арткы жарыктын түрү | 7 чиптүү ак LED |
| Чыңалуу | 3.0~3.6 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A – бул 4,3 дюймдук IPS TFT-LCD, кең көрүү бурчу бар LCD дисплей модулу, 480x272 толук түстүү экран чечилиши, орнотулган NV3047 драйвер интегралдык схемасы жана RGB 24 биттик интерфейси колдоосу менен.
Бул IPS TFT модулунун жарыктыгы 300 cd/m² (типтүү маани), экрандын тараптык катышы 16:9, контрасты 1000 (типтүү маани) жана жылтырак айнек бар.
043B113C-07A эң кеңири көрүү бурчуна ээ IPS (тегиздикте которулуу) панел технологиясын колдонот, көрүү диапазону сол: 85/оң: 85/үстү: 85/төмөн: 85 градус.
IPS панели кеңири көрүү бурчуна, ачык түстөргө жана каныккан жана табигый жогорку сапаттагы сүрөттөргө ээ.
Модулдун иштөө температурасы -20 ℃ден +70 ℃ге чейин, ал эми сактоо температурасы -30 ℃ден +80 ℃ге чейин.