| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1.08 дюйм |
| Пикселдер | 128×220 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 13.82×23.76 мм |
| Панелдин өлчөмү | 16.12×29.76×1.52 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 300 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| PIN номери | 13 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | GC9A01 |
| Арткы жарыктын түрү | 1 чип-ак LED |
| Чыңалуу | 2,5~3,3 В |
| Салмак | 1,2 г |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 – бул кичинекей өлчөмдөгү 1,08 дюймдук IPS кең бурчтуу TFT-LCD дисплей модулу. Бул кичинекей өлчөмдөгү TFT-LCD панелинин чечилиши 128×220 пиксел, орнотулган GC9A01 контроллердук интегралдык схемасы, 4 зымдуу SPI интерфейсин колдойт, 2,5V~3,3V камсыздоо чыңалуусунун (VDD) диапазону, 300 cd/m² модулдун жарыктыгы жана 800 контраст.
Бул 1,08 дюймдук TFT LCD дисплейдин эң көрүнүктүү өзгөчөлүктөрүнүн бири - анын орнотулган IPS (тегиздикте которулуу) панели. Бул технология сол: 80 / оң: 80 / үстү: 80 / асты: 80 градус (типтүү) кеңирээк көрүү бурчун сунуштайт, бул колдонуучуларга бардык бурчтардан так, жандуу визуалдык көрүнүштөрдөн ырахат алууга мүмкүндүк берет. Видеолорду көрүп жатасызбы, сүрөттөрдү көрүп жатасызбы же оюн ойноп жатасызбы, дисплей эң сонун визуалдык тажрыйбаны камсыз кылат.
N108-1222TBBIG15-H13 кийилүүчү түзмөктөр, ак түстөгү буюмдар, видео системалар, медициналык аспаптар, акылдуу кулпулар сыяктуу колдонмолор үчүн абдан ылайыктуу. Бул модулдун иштөө температурасы -20 ℃ден 70 ℃ге чейин, ал эми сактоо температурасы -30 ℃ден 80 ℃ге чейин.