| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 2,70 дюйм |
| Пикселдер | 128×64 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 61.41×30.69 мм |
| Панелдин өлчөмү | 73×40.24×2.0 мм |
| Түс | Ак/Көк/Сары |
| Жарыктык | 50 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/64 |
| PIN номери | 30 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1327 |
| Чыңалуу | 1.65-3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 – бул 128x64 пиксел чечилишиндеги 2,70 дюймдук COG графикалык OLED дисплей. Бул OLED дисплей модулунун контурунун өлчөмү 73×40,24×2,0 мм, ал эми AA өлчөмү 61,41×30,69 мм.
Бул модуль SSD1327 контроллеринин интегралдык схемасы менен орнотулган; аны параллелдүү, 4 линиялуу SPI жана I²C интерфейстери колдоого алат; логиканын камсыздоо чыңалуусунун көрсөткүчү 3,0 В (типтүү маани), айдоо милдетинин 1/64 бөлүгү.
X270-2864ASWHG03-C30 - бул COG түзүмүндөгү OLED дисплей, бул OLED модулу акылдуу үй колдонмолору, колго кармалуучу аспаптар, акылдуу технологиялык шаймандар, автомобиль, приборлор, медициналык аспаптар ж.б. үчүн ылайыктуу.
OLED модулу -40℃ден +70℃ге чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ден +85℃ге чейин.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 80 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.
2,70 дюймдук 128x64 чекиттүү матрицалык OLED дисплей модулу! Бул заманбап экран теңдешсиз иштөөнү жана инновациялык функцияларды камсыз кылат.
Мейкиндикти үнөмдөөнү эске алуу менен иштелип чыккан 2,70 дюймдук форма фактору компакттуу түзмөктөргө кемчиликсиз интеграциялоого мүмкүндүк берет, ошол эле учурда өзгөчө визуалдык тактыкты сактайт. 128x64 пикселдик тыгыздык курч сүрөттөрдү жана мазмундун окулушун кепилдейт, жогорку графикалык тактык аркылуу колдонуучунун өз ара аракеттенүүсүн жакшыртат.
Кийинки муундагы OLED технологиясын колдонуу менен, бул модуль чексиз контраст катыштары, чыныгы түстөрдүн кайра чыгарылышы жана 170° ультра кең көрүү бурчтары сыяктуу өзгөчө визуалдык параметрлерге жетишет. Өзүн-өзү нурлантуучу пикселдик түзүлүш кадимки LCD чечимдерине салыштырмалуу идеалдуу кара түс деңгээлин жана энергияны аз сарптоону камсыз кылат.
Бул көп функциялуу 128x64 OLED чечими эргономикалык дизайнды инженердик мыктылык менен айкалыштырып, компакттуу дисплей технологиясын кайрадан аныктайт. Анын адаптивдүү архитектурасы программалык камсыздоону жекече иштеп чыгууну жана жарыктандыруу конфигурацияларын колдойт, бул аны керектөөчү электрониканын прототиптерин түзүү жана коммерциялык продукцияны интеграциялоо үчүн бирдей ылайыктуу кылат. Биздин премиум OLED инновациябыз менен кийинки деңгээлдеги визуалдык байланышты кабыл алыңыз.