| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 2,89 дюйм |
| Пикселдер | 167×42 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 71.446×13.98 мм |
| Панелдин өлчөмү | 75.44×24.4×2.03 мм |
| Түс | Ак |
| Жарыктык | 80 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | 8-биттик 68XX/80XX параллель, 4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/42 |
| PIN номери | 24 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1322 |
| Чыңалуу | 1.65-3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 - бул 167×42 пикселдик чечилиште жасалган 2,89 дюймдук COG графикалык OLED дисплей.
Бул OLED дисплей модулунун контурдук өлчөмү 75.44×24.4×2.03 мм жана AA өлчөмү 71.446×13.98 мм; Бул модуль SSD1322 контроллеринин интегралдык схемасы менен орнотулган; аны параллелдүү, 4 линиялуу SPI жана I²C интерфейстери менен колдоого болот; логиканын камсыздоо чыңалуусунун 3.0V (типтүү маани), айдоо милдетинин 1/42 бөлүгү.
N289-6742ASWAG01-C24 - бул COG түзүмүндөгү OLED дисплей, бул OLED модулу акылдуу үй колдонмолору, колго кармалуучу аспаптар, акылдуу технологиялык түзмөктөр, автомобиль, приборлор, медициналык аспаптар ж.б. үчүн ылайыктуу.
OLED модулу -40℃ден +85℃ге чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ден +85℃ге чейин.
Жалпысынан алганда, N289-6742ASWAG01-C24 OLED панели дисплей тажрыйбасын таптакыр жаңы деңгээлге көтөргөн оюнду өзгөрттү.
Компакттуу өлчөмү, жогорку чечилиши жана өзгөчө жарыктыгы менен бул OLED панели смартфондор, планшеттер, санарип камералар жана башкалар сыяктуу ар кандай колдонмолор үчүн идеалдуу.
Анын ичке профили жана өнүккөн туташуу мүмкүнчүлүктөрү аны стилдүү жана инновациялык түзмөктөрдү түзүүнү каалаган дизайнерлер жана өндүрүүчүлөр үчүн идеалдуу кылат.
N289-6742ASWAG01-C24 OLED панели менен визуалдык эффекттериңизди жакшыртып, мазмунуңузга жан киргизиңиз.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 90 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.