| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 3,12 дюйм |
| Пикселдер | 256×64 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 76.78×19.18 мм |
| Панелдин өлчөмү | 88×27.8×2.0 мм |
| Түс | Ак/Көк/Сары |
| Жарыктык | 60 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | Параллель/4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/64 |
| PIN номери | 30 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1322UR1(COF) |
| Чыңалуу | 1.65-3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 - бул 256 × 64 пикселдик чечилиште жасалган 3,12 дюймдук графикалык OLED дисплей.
Бул OLED дисплей модулунун контурунун өлчөмү 88×27,8×2,0 мм, ал эми AA өлчөмү 76,78×19,18 мм;
Бул модуль SSD1322UR1(COF) контроллеринин интегралдык схемасы менен орнотулган; аны параллелдүү, 4 линиялуу SPI жана I²C интерфейстери менен колдоого болот; логиканын камсыздоо чыңалуусунун көрсөткүчү 2,5 В (типтүү маани), айдоо милдетинин 1/64 бөлүгү.
X312-5664ASWDF01-C30 - бул COF түзүлүшүндөгү OLED дисплей, бул OLED модулу медициналык колдонмолорго, башкаруу панелине, өзүн-өзү текшерүүчү машинага, билет сатуучу машиналарга, унаа токтотуучу эсептегичтерге ж.б. ылайыктуу.
OLED модулу -40℃ден +85℃ге чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ден +85℃ге чейин.
X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED модулу жана анын өркүндөтүлгөн функциялары менен кардарлар эң сонун визуалдык тажрыйбага ээ боло алышат.
Анын SSD1322 драйвер интегралдык схемасы менен шайкештиги оптималдуу функцияны жана иштин натыйжалуулугун камсыз кылат.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. компаниясы сиздин өнүмдөрүңүздү өркүндөтүү жана колдонуучу тажрыйбасын жакшыртуу үчүн сизге заманбап дисплей чечимдерин сунуштайт.
OLED модулунун бардык муктаждыктарыңызды канааттандыруу үчүн бизге ишениңиз жана биздин тажрыйбабыз сиздин ийгилигиңизге жол ачсын.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 80 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.