N283-2064KIWPG03-C14 - бул кичинекей өлчөмдөгү 2,83 дюймдук IPS кең бурчтуу TFT-LCD дисплей модулу. Бул кичинекей өлчөмдөгү TFT-LCD панелинин чечилиши 200RGB*648 пикселди түзөт. Дисплей модулу GC9B72 контроллеринин интегралдык схемасы менен орнотулган, SPI 4 LINE интерфейсин колдойт, 2,4V~3,3V камсыздоо чыңалуусунун (VDD) диапазону, модулдун жарыктыгы 350 cd/m² (типтүү маани) жана контраст 1200 (типтүү маани).
Бул 2,83 дюймдук TFT-LCD дисплей модулу тигинен иштейт жана панел кең бурчтуу IPS (тегиздикте которулуу) технологиясын колдонот. Көрүү диапазону сол: 80/оң: 80/өйдө: 80/ылдый: 80 градус. Панелде кеңири перспективалар, ачык түстөр жана каныккан мүнөздөгү жогорку сапаттагы сүрөттөр бар. Ал кийилүүчү түзмөктөр, колго кармалуучу түзмөктөр, коопсуздукту көзөмөлдөө системасы сыяктуу колдонмолор үчүн абдан ылайыктуу. Бул модулдун иштөө температурасы -20 ℃ден 70 ℃ге чейин, ал эми сактоо температурасы -30 ℃ден 80 ℃ге чейин.
| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Bранд аты | WISEVISION |
| Sөлчөмү | 2.83дюйм |
| Пикселдер | 200(H)RGB x 648(V) |
| Көрүү багыты | Бардык көрүнүштөр |
| Активдүү аймак (A).A) | 21.42(бийиктиги) x 69.4V) |
| Панелдин өлчөмү | 24.42(бийиктиги) x 74.7(узундугу) x2.42(чындыгы) мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | СПИ 4 СЫЗЫК |
| PIN номери | 14 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | GC9B72 |
| Арткы жарыктын түрү | 6 АК LED |
| Чыңалуу | 2.4~3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
Кеңири дисплей: Монохром OLED, TFT, CTPди камтыйт;
Дисплей чечимдери: анын ичинде маркадагы шаймандар, ылайыкташтырылган FPC, арткы жарык жана өлчөм; Техникалык колдоо жана дизайн
Акыркы колдонмолорду терең жана ар тараптуу түшүнүү;
Ар кандай дисплей түрлөрүнүн баасын жана иштөө артыкчылыктарын талдоо;
Кардарлар менен эң ылайыктуу дисплей технологиясын аныктоо үчүн түшүндүрмө берүү жана кызматташуу;
Технологиялык процесстерди, продукциянын сапатын, чыгымдарды үнөмдөөнү, жеткирүү графигин жана башкаларды үзгүлтүксүз жакшыртуунун үстүндө иштөө.
С: 1. Үлгү заказ алсам болобу?
Ж: Ооба, биз сапатты текшерүү жана текшерүү үчүн үлгү заказын кабыл алабыз.
С: 2. Үлгүнү жеткирүү убактысы канча?
A: Учурдагы үлгүгө 1-3 күн, жекелештирилген үлгүгө 15-20 күн керек.
С: 3. Сизде MOQ чеги барбы?
A: Биздин MOQ 1 даана.
С: 4. Кепилдик канча убакытка созулат?
A: 12 ай.
С: 5. үлгүлөрдү жөнөтүү үчүн көбүнчө кандай экспресс колдоносуз?
A: Биз, адатта, үлгүлөрдү DHL, UPS, FedEx же SF аркылуу жөнөтөбүз. Адатта, алардын келиши 5-7 күнгө созулат.
С: 6. Сиздин төлөм мөөнөтүңүз кандай?
A: Биздин адатта төлөм мөөнөтү T/T. Башкалары менен сүйлөшсө болот.