N286-3796KBWIG01-C24 - бул кичинекей өлчөмдөгү 2,86 дюймдук IPS кең бурчтуу TFT-LCD дисплей модулу. Бул кичинекей өлчөмдөгү TFT-LCD панелинин чечилиши 376 × 960 пикселди түзөт. Дисплей модулу ST7701S контроллер интегралдык схемасы менен жабдылган, MIPI интерфейсин колдойт, 2,4V ~ 3,3V камсыздоо чыңалуусунун (VDD) диапазону, модулдун жарыктыгы 350 cd/m² (типтүү маани) жана контраст 1200 (типтүү маани).
Бул 2,86 дюймдук TFT-LCD дисплей модулу тигинен иштейт жана панел кең бурчтуу IPS (тегиздикте которулуу) технологиясын колдонот. Көрүү диапазону сол: 80/оң: 80/өйдө: 80/ылдый: 80 градус. Панелде кеңири перспективалар, ачык түстөр жана каныккан мүнөздөгү жогорку сапаттагы сүрөттөр бар. Ал кийилүүчү түзмөктөр, колго кармалуучу түзмөктөр, коопсуздукту көзөмөлдөө системасы сыяктуу колдонмолор үчүн абдан ылайыктуу. Бул модулдун иштөө температурасы -20 ℃ден 70 ℃ге чейин, ал эми сактоо температурасы -30 ℃ден 80 ℃ге чейин.
| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Bранд аты | WISEVISION |
| Sөлчөмү | 2.86дюйм |
| Пикселдер | 376×960 чекит |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (A).A) | 26.51×67.68 мм |
| Панелдин өлчөмү | 31.2×76.6×2.13 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 262K |
| Жарыктык | 320 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | MIPI |
| PIN номери | 24 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | ST7701S |
| Арткы жарыктын түрү | 4 чиптүү ак LED |
| Чыңалуу | 2.4~3.3 В |
| Салмак | 1.2 |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
Кеңири дисплей: Монохром OLED, TFT, CTPди камтыйт;
Дисплей чечимдери: анын ичинде маркадагы шаймандар, ылайыкташтырылган FPC, арткы жарык жана өлчөм; Техникалык колдоо жана дизайн
Акыркы колдонмолорду терең жана ар тараптуу түшүнүү;
Ар кандай дисплей түрлөрүнүн баасын жана иштөө артыкчылыктарын талдоо;
Кардарлар менен эң ылайыктуу дисплей технологиясын аныктоо үчүн түшүндүрмө берүү жана кызматташуу;
Технологиялык процесстерди, продукциянын сапатын, чыгымдарды үнөмдөөнү, жеткирүү графигин жана башкаларды үзгүлтүксүз жакшыртуунун үстүндө иштөө.
С: 1. Үлгү заказ алсам болобу?
Ж: Ооба, биз сапатты текшерүү жана текшерүү үчүн үлгү заказын кабыл алабыз.
С: 2. Үлгүнү жеткирүү убактысы канча?
A: Учурдагы үлгүгө 1-3 күн, жекелештирилген үлгүгө 15-20 күн керек.
С: 3. Сизде MOQ чеги барбы?
A: Биздин MOQ 1 даана.
С: 4. Кепилдик канча убакытка созулат?
A: 12 ай.
С: 5. үлгүлөрдү жөнөтүү үчүн көбүнчө кандай экспресс колдоносуз?
A: Биз, адатта, үлгүлөрдү DHL, UPS, FedEx же SF аркылуу жөнөтөбүз. Адатта, алардын келиши 5-7 күнгө созулат.
С: 6. Сиздин төлөм мөөнөтүңүз кандай?
A: Биздин адатта төлөм мөөнөтү T/T. Башкалары менен сүйлөшсө болот.