| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,65 дюйм |
| Пикселдер | 142 x 428 чекит |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 13.16 x 39.68 мм |
| Панелдин өлчөмү | 16,3 x 44,96 x 2,23 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | 4 сызыктуу SPI/MCU |
| PIN номери | 13 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | NV3007 |
| Арткы жарыктын түрү | 3 АК LED |
| Чыңалуу | 2,5~3,3 В |
| Салмак | 1.1 |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +60 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 - бул 142×428 пикселдик чечилиши бар 1,65 дюймдук IPS TFT-LCD. SPI, MCU жана RGB сыяктуу ар кандай интерфейстерди колдойт, бул ар кандай долбоорго үзгүлтүксүз интеграциялоо үчүн ийкемдүүлүктү камсыз кылат. Дисплейдин 350 cd/m² жарыктыгы жаркыраган жарык шарттарында да так жана жандуу визуалдык көрүнүштөрдү камсыз кылат. Монитор жылмакай жана натыйжалуу иштөөнү камсыз кылуу үчүн өркүндөтүлгөн NV3007 драйвер интегралдык схемасын колдонот.
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 кең бурчтуу IPS (тегиздикте которулуу) технологиясын колдонот. Көрүү диапазону сол: 80/оң: 80/өйдө: 80/ылдый: 80 градус. Контраст катышы 1000:1 жана тараптык катышы 3:4 (типтүү маани). Аналогдук сигнал үчүн камсыздоо чыңалуусунун деңгээли 2,5 Вдан 3,3 Вга чейин (типтүү маани 2,8 В). IPS панели кеңири көрүү бурчтарына, ачык түстөргө жана каныккан жана табигый жогорку сапаттагы сүрөттөргө ээ. Бул TFT-LCD модулу -20℃дан +60℃га чейинки температурада иштей алат, ал эми сактоо температурасы -30℃дан +80℃га чейин.
Кеңири дисплей: Монохром OLED, TFT, CTPди камтыйт;
Дисплей чечимдери: анын ичинде маркадагы шаймандар, ылайыкташтырылган FPC, арткы жарык жана өлчөм; Техникалык колдоо жана дизайн
С: 1. Үлгү заказ алсам болобу?
Ж: Ооба, биз сапатты текшерүү жана текшерүү үчүн үлгү заказын кабыл алабыз.
С: 2. Үлгүнү жеткирүү убактысы канча?
A: Учурдагы үлгүгө 1-3 күн, жекелештирилген үлгүгө 15-20 күн керек.
С: 3. Сизде MOQ чеги барбы?
A: Биздин MOQ 1 даана.
С: 4. Кепилдик канча убакытка созулат?
A: 12 ай.
С: 5. үлгүлөрдү жөнөтүү үчүн көбүнчө кандай экспресс колдоносуз?
A: Биз, адатта, үлгүлөрдү DHL, UPS, FedEx же SF аркылуу жөнөтөбүз. Адатта, алардын келиши 5-7 күнгө созулат.
С: 6. Сиздин төлөм мөөнөтүңүз кандай?
A: Биздин адатта төлөм мөөнөтү T/T. Башкалары менен сүйлөшсө болот.