| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,47 дюйм |
| Пикселдер | 172×320 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 17.65 x 32.83 мм |
| Панелдин өлчөмү | 19.75 x 36.86 x1.56 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | QSP/MCU |
| PIN номери | 8 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | GC9307 |
| Арткы жарыктын түрү | 3 АК LED |
| Чыңалуу | -0.3~4.6 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 - бул 172*320 пикселдик чечилиштеги 1,47 дюймдук IPS TFT-LCD. SPI сыяктуу ар кандай интерфейстерди колдойт, бул каалаган долбоорго үзгүлтүксүз интеграциялоо үчүн ийкемдүүлүктү камсыз кылат. Дисплейдин 350 cd/m² жарыктыгы жарыктын жаркыраган шарттарында да так жана жандуу визуалдык көрүнүштөрдү камсыз кылат. Монитор жылмакай жана натыйжалуу иштөөнү камсыз кылуу үчүн өркүндөтүлгөн GC9307 драйвер интегралдык схемасын колдонот.
N147-1732THWIG49-C08 кең бурчтуу IPS (тегиздикте которулуу) технологиясын колдонот. Көрүү диапазону сол: 80/оң: 80/өйдө: 80/ылдый: 80 градус. Контраст катышы 1500:1 жана тараптык катышы 3:4 (типтүү маани). Аналогдук үчүн камсыздоо чыңалуу -0,3 Вдан 4,6 Вга чейин (типтүү маани 2,8 В). IPS панели көрүү бурчтарынын кеңири диапазонуна, ачык түстөргө жана каныккан жана табигый жогорку сапаттагы сүрөттөргө ээ. Бул TFT-LCD модулу -20℃дан +70℃га чейинки температурада иштей алат, ал эми сактоо температурасы -30℃дан +80℃га чейин.