| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,77 дюйм |
| Пикселдер | 128×160 чекиттер |
| Көрүү багыты | СААТ 12 |
| Активдүү аймак (AA) | 28.03×35.04 мм |
| Панелдин өлчөмү | 34×45.83×2.2 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| PIN номери | 14 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | ST7735 |
| Арткы жарыктын түрү | 2 чиптүү ак LED |
| Чыңалуу | 2,5~3,3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
N177-1216TCWPG01-H14 - бул кичинекей өлчөмдөгү 1,77 дюймдук IPS кең бурчтуу TFT-LCD дисплей модулу.
Бул кичинекей TFT-LCD панелинин чечилиши 170 × 320 пикселди түзөт, дисплей модулу ST7735 контроллеринин интегралдык схемасы менен жабдылган, SPI жана RGB интерфейсин колдойт, камсыздоо чыңалуусунун (VDD) диапазону 2,5V ~ 3,3V, модулдун жарыктыгы 350 cd/m² жана контраст 300.
N177-1216TCWPG01-H14 камерасы 12 сааттык көрүү бурчуна ээ, ал оптималдуу көрүү бурчтарын камсыздайт жана кайда болсоңуз да кристаллдай тунук сүрөттөрдөн ырахат алууга мүмкүндүк берет.
SPI/MCU интерфейсинин параметрлери дисплейди каалаган түзмөгүңүзгө үзгүлтүксүз туташтыруу ийкемдүүлүгүн берет.
Мындан тышкары, 350 кд/м² жарыктыгы сиздин визуалдык көрүнүштөрүңүздүн жандуу жана так болушун камсыздайт, бул жалпы көрүү тажрыйбаңызды жакшыртат. Ал кийилүүчү түзмөктөр, колго кармалуучу түзмөктөр, коопсуздукту көзөмөлдөө системасы сыяктуу колдонмолор үчүн абдан ылайыктуу.
Бул модулдун иштөө температурасы -20 ℃ден 70 ℃ге чейин, ал эми сактоо температурасы -30 ℃ден 80 ℃ге чейин.
Эң акыркы инновациялык продуктубузду, 1,77 дюймдук кичинекей өлчөмдөгү 128 RGB×160 чекиттүү TFT LCD дисплей модулунун экранын сунуштайбыз. Бул компакттуу, бирок күчтүү экран көчмө электроникадан баштап акылдуу түзмөктөргө чейин ар кандай колдонмолор үчүн иммерсивдүү визуалдык тажрыйбаны камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан.
Бул TFT LCD дисплей модулунун чечилиши 128 RGB × 160 пунктту түзөт, ал так жана жандуу сүрөттөрдү камсыз кылат, бул колдонуучуларга өтө так жана таң калыштуу визуалдык эффекттерден ырахат алууга мүмкүндүк берет. Кичинекей өлчөмү көчмөлүүлүктү жогорулатат, бул аны смартфондор, оюн консолдору жана MP3 ойноткучтар сыяктуу колго кармалуучу түзмөктөр үчүн идеалдуу кылат.
Бул дисплей модулунун эң сонун өзгөчөлүктөрүнүн бири - анын бай түстөрдү кайра чыгаруу мүмкүнчүлүктөрү. Анын 128 RGB×160 чекиттери бар, бул так жана жандуу түстөр үчүн кеңири түстөр гаммасын камсыз кылат. Сүрөттөрдү көрүп жатасызбы, видеолорду көрүп жатасызбы же оюн ойноп жатасызбы, бул TFT LCD дисплей модулу мазмунуңузду чындап жандандырат.
Кичинекей өлчөмүнө карабастан, бул дисплей модулу өзгөчө ар тараптуулукту сунуштайт. Анын жогорку жаңыртуу ылдамдыгы жылмакай өтүүлөрдү камсыз кылат, кыймылдын бүдөмүктүгүн азайтат жана үзгүлтүксүз көрүү тажрыйбасын камсыз кылат. Кең көрүү бурчу колдонуучуларга экранды бардык бурчтардан даана көрүүгө мүмкүндүк берет, бул аны сапатына доо кетирбестен башкалар менен мазмунду бөлүшүүгө ылайыктуу кылат.
Мындан тышкары, бул TFT LCD дисплей модулу бышыктыгы жана ишенимдүүлүгү үчүн иштелип чыккан. Дисплей чийилбейт жана сыртта колдонуу үчүн жаркыроого каршы каптамага ээ. Анын энергияны үнөмдөөчү дизайны батареянын узак иштөө мөөнөтүн камсыз кылат, бул аны көчмө түзмөктөр үчүн идеалдуу кылат.
Мындан тышкары, колдонуучуга ыңгайлуу интерфейсинин аркасында дисплей модулу учурдагы системаларга оңой интеграцияланат. Ал тез жана кыйынчылыксыз орнотуу үчүн жөнөкөй "plug and play" системасы менен келет. Ар кандай операциялык тутумдар менен шайкеш келген бул экран модулу колдонуучунун жылмакай тажрыйбасын камсыз кылуу үчүн түзмөгүңүз менен кемчиликсиз интеграцияланат.
Жалпысынан алганда, 1,77 дюймдук кичинекей өлчөмдөгү 128 RGB × 160 чекиттүү TFT LCD дисплей модулунун экраны ар кандай колдонмолор үчүн күчтүү жана ар тараптуу чечим болуп саналат. Анын компакттуу өлчөмү, ачык түстөрү жана бышыктыгы аны көчмө электроника, оюн түзмөктөрү жана башкалар үчүн эң мыкты тандоо кылат. Бул заманбап дисплей модулу менен визуалдык тажрыйбаңызды жаңыртып, ачык түстөр жана укмуштуудай визуалдык көрүнүштөр дүйнөсүнөн ырахат алыңыз.