| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 0,66 дюйм |
| Пикселдер | 64x48 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 13.42×10.06 мм |
| Панелдин өлчөмү | 16.42×16.9×1.25 мм |
| Түс | Монохром (Ак) |
| Жарыктык | 80 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Ички камсыздоо |
| Интерфейс | Параллель/ I²C /4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/48 |
| PIN номери | 28 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1315 |
| Чыңалуу | 1.65-3.5 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
N066-6448TSWPG03-H28 модулу - керектөөчү деңгээлиндеги COG OLED дисплейи, диагоналынын өлчөмү 0,66 дюйм, 64x48 чекиттүү чечилиште жасалган. Бул OLED модулу SSD1315 интегралдык чип менен орнотулган; ал параллель/I²C/4 зымдуу SPI интерфейсин колдойт; логика үчүн токтун чыңалуусу 2,8 В (VDD), ал эми дисплей үчүн токтун чыңалуусу 7,5 В (VCC). 50% шахматтык дисплейдеги ток күчү 7,25 В (ак түс үчүн), айдоо милдети 1/48. N066-6448TSWPG03-H28 модулу ички заряддоо насосун жана тышкы VCC камсыздоосун колдойт.
Модуль кийилүүчү түзмөктөргө, көчмө түзмөктөргө ж.б. ылайыктуу. Ал –40℃ден +85℃ге чейинки температурада иштей алат; сактоо температурасы -40℃ден +85℃ге чейин.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 430 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.