| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 2,23 дюйм |
| Пикселдер | 128×32 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 55.02×13.1 мм |
| Панелдин өлчөмү | 62×24×2.0 мм |
| Түс | Ак/Көк/Сары |
| Жарыктык | 120 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/32 |
| PIN номери | 24 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1305 |
| Чыңалуу | 1.65-3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 – бул 128x32 пиксел чечилишинде жасалган 2,23 дюймдук COG графикалык OLED дисплей. Бул OLED дисплей модулунун контурунун өлчөмү 62×24×2,0 мм, ал эми AA өлчөмү 55,02×13,1 мм;
Бул модуль SSD1305 контроллеринин интегралдык схемасы менен орнотулган; аны параллелдүү, 4 линиялуу SPI жана I²C интерфейстери колдоого алат; логиканын камсыздоо чыңалуусунун 3.0V (типтүү мааниси), айдоо милдетинин 1/32 бөлүгү.
X223-2832ASWCG02-C24 - бул COG түзүмүндөгү OLED дисплей, бул OLED модулу акылдуу үй колдонмолору, финансылык POS, колго кармалуучу аспаптар, акылдуу технологиялык түзмөктөр, автомобиль, акылдуу кийилүүчү жабдуулар, медициналык аспаптар ж.б. үчүн ылайыктуу. OLED модулу -40℃ дан +85℃ га чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ дан +85℃ га чейин.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 140 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.
Биз 2,23 дюймдук OLED дисплей модулубузду сунуштаганыбызга кубанычтабыз, бул мейкиндик чектелүү колдонмолор үчүн иштелип чыккан компакттуу, бирок күчтүү инновация. 128x32 чекиттүү так чечилиши менен бул кичинекей экран өзгөчө тактык менен курч, жандуу визуалдык сүрөттөрдү берет, арткы жарыктын талаптарын жок кылуу үчүн өнүккөн OLED технологиясын колдонот. Натыйжада, жогорку энергия үнөмдүүлүгү, арткы жарыктын агып кетиши нөл жана мазмунга жан киргизген таң калыштуу контраст катыштары бар.
Көп функциялуулугу үчүн иштелип чыккан модуль микроконтроллерлер менен кеңири шайкештигинин жана кеңири чыңалуу диапазонунун аркасында кийилүүчү түзмөктөргө, акылдуу үй түзмөктөрүнө жана компакттуу электроникага кемчиликсиз интеграцияланат. Анын кең көрүү бурчу ар кандай жарык шарттарында окууну камсыз кылат, бул аны сырткы гаджеттер же көп бурчтуу дисплейлер үчүн идеалдуу кылат. Өтө ичке профилине жана жеңил дизайнына карабастан, модуль бекем иштөөнү сактап, системаны оңой интеграциялоо үчүн "кошуп-күйгүзүү" жөнөкөйлүгүн сунуштайт.
Заманбап OLED артыкчылыктарын — ачык түстөрдү, аз энергия керектөөнү жана ишенимдүүлүктү — келечекке даяр форма фактору менен айкалыштырган бул дисплей модулу компакттуу визуалдык чечимдерди кайрадан аныктайт. Прототиптөө же массалык өндүрүш үчүн болсун, ал иштеп чыгуучуларга мейкиндикке же сапатка доо кетирбестен колдонуучу тажрыйбасын жакшыртууга мүмкүнчүлүк берет. Дисплей технологиясындагы чыныгы оюн өзгөртүүчүсү болгон бул модуль заманбап электроникадагы инновациялар үчүн жаңы стандартты белгилейт.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 140 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.