| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,28 дюйм |
| Пикселдер | 240×240 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 32,4×32,4 мм |
| Панелдин өлчөмү | 35,6×38,1×1,6 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| PIN номери | 12 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | GC9A01 |
| Арткы жарыктын түрү | 1 чип-ак LED |
| Чыңалуу | 2,5~3,3 В |
| Салмак | 1,2 г |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 – бул 240x240 пиксел чечилишиндеги 1,28 дюймдук диаметрдеги дисплейге ээ тегерек IPS TFT-LCD экран.
Бул тегерек TFT дисплей SPI интерфейси аркылуу байланыша алган GC9A01 драйвер интегралдык схемасы менен курулган IPS TFT-LCD панелинен турат.
N128-2424THWIG04-H12 - бул IPS (тегиздикте которулуу) панели, ал жогорку контраст, дисплей же пиксел өчүк болгондо чыныгы кара фон жана сол:85 / оң:85 / өйдө:85 / ылдый:85 градус (типтүү), контраст катышы 1100:1 (типтүү маани), жарыктыгы 350 cd/m² сыяктуу артыкчылыктарга ээ.
LCM кубат булагынын чыңалуусунун деңгээли 2,5 Вдан 3,3 Вга чейин, типтүү мааниси 2,8 В.
Дисплей модулу компакттуу түзмөктөргө, кийилүүчү түзмөктөргө, үйдү автоматташтыруу өнүмдөрүнө, ак түстөгү өнүмдөргө, видео системаларга ж.б. ылайыктуу.
Ал -20°Cден +70°Cге чейинки температурада жана -30°Cден +80°Cге чейинки сактоо температурасында иштей алат.