| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 7,0 дюйм |
| Пикселдер | 800×480 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 153.84×85.632 мм |
| Панелдин өлчөмү | 164.90×100×3.5 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 16,7 м |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | Параллель 8-биттик RGB |
| PIN номери | 15 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Арткы жарыктын түрү | 27 чиптүү ак LED |
| Чыңалуу | 3.0~3.6 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A - 7 дюймдук TFT-LCD дисплей модулу; 800x480 пиксел чечилишинде жасалган. Бул дисплей панелинин модулунун өлчөмү 164.90×100×3.5 мм жана AA өлчөмү 153.84×85.632 мм. Дисплей режими адатта ак, ал эми интерфейси RGB. Дисплейдин 12 айлык кепилдиги бар жана ал заводдук камсыздоо катары жеткиликтүү. Дисплейде EK9716BD4 жана EK73002AB2 драйверинин интеграцияланган IC бар. Интерфейстин камсыздоо чыңалуусунун диапазону 3.0Vден 3.6Vге чейин. Дисплейди унаа навигация системалары, көчмө медиа ойноткучтар, өнөр жайлык башкаруу системалары жана башкалар сыяктуу ар кандай колдонмолордо колдонсо болот. Бул TFT модулу -20℃ден +70℃ге чейинки температурада иштей алат; анын сактоо температурасы -30℃ден +80℃ге чейин.
B070TN333C-27A 7 дюймдук TFT LCD дисплейи CTP (сыйымдуулук сенсордук панели) технологиясын колдойт, бул резистивдүү сенсордук экрандарга салыштырмалуу интуитивдүү жана жооп берүүчү колдонуучу интерфейсин камсыз кылат. Сыйымдуулук сенсордук экран технологиясы сенсордук панелдин бетиндеги сыйымдуулуктун өзгөрүшүн аныктоо принцибине негизделген.
Сенсордук панел дисплей панелинин үстүндөгү тунук өткөргүч катмардан жана адамдын тийүүсүнөн улам пайда болгон сыйымдуулуктун өзгөрүшүн сезүүчү контроллердук интегралдык схемадан турат. Ал киргизүү реакциясын так жана так камсыз кылат жана резистивдүү сенсордук экрандарга караганда узак кызмат кылат.