| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 2.00 дюйм |
| Пикселдер | 240×320 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 30,6×40,82 мм |
| Панелдин өлчөмү | 34,6×47,8×2,05 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 262 миң |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU/RGB |
| PIN номери | 22 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | ST7789 |
| Арткы жарыктын түрү | 3 чиптүү ак LED |
| Чыңалуу | 2.4~3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 - бул 240x320 пикселдик чечилиштеги 2 дюймдук IPS TFT-LCD. SPI, MCU жана RGB сыяктуу ар кандай интерфейстерди колдойт, бул каалаган долбоорго үзгүлтүксүз интеграциялоо үчүн ийкемдүүлүктү камсыз кылат. Дисплейдин 350 cd/m² жарыктыгы жаркыраган жарык шарттарында да так жана жандуу визуалдык көрүнүштөрдү камсыз кылат. Монитор жылмакай жана натыйжалуу иштөөнү камсыз кылуу үчүн өркүндөтүлгөн ST7789 драйвер интегралдык схемасын колдонот.
N200-2432KHWIG07-C22 кең бурчтуу IPS (тегиздикте которулуу) технологиясын колдонот. Көрүү диапазону сол: 80/оң: 80/өйдө: 80/ылдый: 80 градус. Контраст катышы 1500:1 жана тараптык катышы 3:4 (типтүү маани). Аналогдук үчүн камсыздоо чыңалуу 2,4 Вдан 3,3 Вга чейин (типтүү маани 2,8 В). IPS панели кеңири көрүү бурчтарына, ачык түстөргө жана каныккан жана табигый жогорку сапаттагы сүрөттөргө ээ. Бул TFT-LCD модулу -20℃дан +70℃га чейинки температурада иштей алат, ал эми сактоо температурасы -30℃дан +80℃га чейин.
"New Vision Technology Co., Ltd." компаниясынын башкы кеңсеси Шэньчжэнь шаарында жайгашкан жана 15 жылдан бери күчтүү илимий-изилдөө жана иштеп чыгуу мүмкүнчүлүктөрү менен кардарларга кызмат көрсөтүп келет. Биз дүйнө жүзү боюнча кардарларга жогорку сапаттагы дисплей жана техникалык кызматтарды көрсөтүүгө умтулабыз. N200-2432KHWIG07-C22 сыяктуу биздин өнүмдөр ишенимдүүлүгү, туруктуулугу жана натыйжалуулугу менен белгилүү.