| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,54 дюйм |
| Пикселдер | 128×64 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 35.052×17.516 мм |
| Панелдин өлчөмү | 42.04×27.22×1.4 мм |
| Түс | Ак |
| Жарыктык | 100 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/64 |
| PIN номери | 24 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1309 |
| Чыңалуу | 1.65-3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24 - бул SPI OLED дисплейи, ал 128x64 пикселден жасалган, диагоналынын өлчөмү 1,54 дюйм. Бул графикалык дисплейдин модулунун өлчөмү 42,04×27,22×1,4 мм жана AA өлчөмү 35,052 x 17,516 мм; ал SSD1309 контроллеринин интегралдык схемасы менен орнотулган жана параллелдүү, I²C жана 4 зымдуу сериялык SPI интерфейсин колдойт.
X154-2864KSWTG01-C24 - бул COG түзүлүшүндөгү OLED дисплей, бул OLED модулу жеңил, аз кубаттуу жана абдан жука, ал үй колдонмолоруна, финансылык-POS, колго кармалуучу аспаптарга, акылдуу технологиялык шаймандарга, автомобиль, медициналык аспаптарга ж.б. ылайыктуу.
OLED модулу -40℃ден +70℃ге чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ден +85℃ге чейин.
OLED, PMOLED, OLED панели жана OLED модулу сыяктуу ачкыч сөздөр менен X154-2864KSTWG01-C24 жогорку сапаттагы дисплей чечимдерин издегендер үчүн биринчи тандоо болуп саналат.
Керектөөчү электроника, кийилүүчү түзмөктөр же өнөр жай колдонмолору үчүн болсун, бул OLED панели жогорку өндүрүмдүүлүктү жана ишенимдүүлүктү камсыз кылат.
Анын оригиналдуу дизайны жана таасирдүү мүнөздөмөлөрү аны рынокто эң сонун тандоого айлантат.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 100 (мин) кД/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.