| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 0,96 дюйм |
| Пикселдер | 128×64 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 21.74×11.175 мм |
| Панелдин өлчөмү | 24.7×16.6×1.3 мм |
| Түс | Монохром (Ак) |
| Жарыктык | 80 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Ички камсыздоо |
| Интерфейс | 4 зымдуу SPI/I²C |
| Милдет | 1/64 |
| PIN номери | 30 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1315 |
| Чыңалуу | 1.65-3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X096-2864KSWPG02-H30 - бул 128x64 пикселден жасалган кичинекей OLED дисплей, диагоналынын өлчөмү болгону 0,96 дюйм.
X096-2864KSWPG02-H30 128x64 OLED дисплейинин контурдук өлчөмү 24,7 × 16,6 × 1,3 мм, ал эми AA өлчөмү 21,74 × 11,175 мм; ал SSD1315 контроллерунун интегралдык схемасы менен орнотулган жана 4 зымдуу SPI/I²C интерфейсин колдойт.
X096-2864KSWPG02-H30 – бул абдан жука кичинекей COG OLED дисплей; жеңил жана аз энергия сарптайт. Логика үчүн электр кубаты 2,8 В (VDD), ал эми дисплей үчүн электр кубаты 9 В (VCC).
50% шахмат тактасынын дисплейи менен ток күчү 7,25 В (ак түс үчүн), айдоо милдетинин 1/64 бөлүгүн түзөт. Ал колго кармалуучу аспаптарга, кийилүүчү түзмөктөргө ж.б. ылайыктуу.
Модуль –40℃ден +85℃ге чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ден +85℃ге чейин.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 80 (мин) кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.
Биздин күчтүү, бирок компакттуу кичинекей 128x64 чекиттүү OLED дисплей модулунун экранын сунуштайбыз - бул сиздин көрүү тажрыйбаңызды жаңы бийиктиктерге көтөргөн заманбап технология. 128x64 чекиттүү чечилиши менен бул OLED дисплей модулу өзгөчө дааналыкты жана жандуулукту камсыз кылып, мазмунуңузду эң жогорку тактык менен көрсөтүүгө мүмкүндүк берет.
Болгону 0,96 дюймдук бул OLED дисплей модулу көчмө түзмөктөр, кийилүүчү технологиялар жана мейкиндик чектелүү болгон ар кандай колдонмолор үчүн идеалдуу. Анын компакттуу өлчөмү иштөөгө терс таасирин тийгизбейт, анткени ал эң сонун колдонуучу тажрыйбасы үчүн функциялардын таасирдүү тизмесин камтыйт.
Бул дисплей модулунда колдонулган OLED технологиясы контрастты күчөтүп, терең кара түстөрдү жана бай түстөрдү берип, чындап эле реалдуу сүрөттөрдү көрсөтөт. Жандуу графиканы, текстти же мультимедиа мазмунун көрүп жатсаңыз да, ар бир детал таң калыштуу тактык менен чагылдырылат.
Кичинекей 128x64 чекиттүү OLED дисплей модулунун экраны оңой навигацияны жана интуитивдик иштөөнү камсыз кылган колдонуучуга ыңгайлуу интерфейске ээ. Ал түзмөгүңүз же долбооруңуз менен кемчиликсиз интеграцияланып, өз ара аракеттенүүнү жылмакай жана жагымдуу кылган жооп берүүчү тийүү мүмкүнчүлүктөрүн камсыз кылат.
Энергияны аз сарптагандыктан, бул OLED дисплей модулу энергияны абдан үнөмдүү жана батареянын иштөө мөөнөтүн узартат. Мындан тышкары, ал ар кандай айлана-чөйрөнүн шарттарына туруштук бере тургандай кылып иштелип чыккан, бул аны имараттын ичинде да, сыртында да колдонуу үчүн эң сонун тандоо кылат.
Модулдун компакттуу дизайны жана ар тараптуу орнотуу мүмкүнчүлүктөрүнүн аркасында орнотуу жана интеграциялоо оңой. Сизге вертикалдык же горизонталдык багыт керекпи, бул OLED дисплей модулу сиздин өзгөчө талаптарыңызга жооп берип, колдонуунун оңойлугун камсыздайт жана жалпы эстетиканы жогорулатат.
Жалпысынан алганда, биздин кичинекей 128x64 чекиттүү OLED дисплей модулунун экраны компакттуу өлчөмдү эң сонун иштөө менен айкалыштырган эң сонун дисплей чечими болуп саналат. Жогорку чечилиштеги дисплейи, укмуштуудай визуалдык көрүнүшү жана колдонуучуга ыңгайлуу интерфейси менен ал жогорку сапаттагы сүрөттү жана функционалдуулукту талап кылган ар кандай тиркеме үчүн эң сонун тандоо болуп саналат. Биздин OLED дисплей модулдары менен визуалдык мыктылыктын жаңы деңгээлин сезип, кийинки долбооруңуз үчүн чексиз мүмкүнчүлүктөрдү ачыңыз.