| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,40 дюйм |
| Пикселдер | 160×160 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 25×24,815 мм |
| Панелдин өлчөмү | 29×31.9×1.427 мм |
| Түс | Ак |
| Жарыктык | 100 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | 8-биттик 68XX/80XX параллелдүү, 4 зымдуу SPI, I2C |
| Милдет | 1/160 |
| PIN номери | 30 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | CH1120 |
| Чыңалуу | 1.65-3.5 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30 – бул 1,40 дюймдук COG графикалык OLED дисплей модулу; ал 160×160 пикселден жасалган. OLED модулу CH1120 контроллеринин интегралдык схемасы менен камтылган; ал параллелдүү/I²C/4 зымдуу SPI интерфейстерин колдойт.
OLED COG модулу абдан жука, жеңил жана аз энергия сарптайт, бул колго кармалуучу аспаптар, кийилүүчү түзмөктөр, акылдуу медициналык аппараттар, медициналык аспаптар ж.б. үчүн эң сонун.
OLED дисплей модулу -40℃ден +85℃ге чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ден +85℃ге чейин.
Кыскасы, X140-6060KSWAG01-C30 OLED дисплей модулу ар кандай тармактар үчүн ылайыктуу компакттуу, жогорку чечилиштеги жана ар тараптуу чечим болуп саналат.
Жеңил дизайны, аз энергия керектөөсү жана мыкты температуралык туруктуулугу менен, ал приборлордон баштап медициналык аспаптарга чейинки колдонмолор үчүн эң сонун тандоо болуп саналат.
OLED модулу менен укмуштуудай визуалдык эффекттерди жана ишенимдүү иштөөнү сезиңиз.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 150 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 10000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.