| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,50 дюйм |
| Пикселдер | 128×128 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 26.855×26.855 мм |
| Панелдин өлчөмү | 33.9×37.3×1.44 мм |
| Түс | Ак/Сары |
| Жарыктык | 100 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/128 |
| PIN номери | 25 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SH1107 |
| Чыңалуу | 1.65-3.5 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X150-2828KSWKG01-H25 – бул 128x128 пикселден жасалган, диагоналынын өлчөмү 1,5 дюйм болгон пассивдүү матрицалуу OLED дисплей.
WEO128128A контурунун өлчөмү 33,9 × 37,3 × 1,44 мм жана AA өлчөмү 26,855 x 26,855 мм; ал SH1107 контроллеринин интегралдык схемасы менен курулган жана параллелдүү, I²C жана 4 зымдуу SPI сериялык интерфейсин, 3V кубат булагын колдойт.
OLED модулу – бул абдан жука жана арткы жарыктын кереги жок (өзүн-өзү нурлантуучу) COG түзүлүшүндөгү 128x128 OLED дисплей; ал жеңил жана аз энергия сарптайт.
Ал эсептегич түзүлүштөргө, үй шартында колдонулуучу колдонмолорго, финансылык POS терминалдарына, колго кармалуучу аспаптарга, акылдуу технологиялык түзүлүштөргө, медициналык аспаптарга ж.б. ылайыктуу.
OLED модулу -40℃ден +70℃ге чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ден +85℃ге чейин.
①Ичке – Арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
②Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
③Жогорку жарыктык: 100 (мин) кд/м²;
④Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 10000:1;
⑤Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
⑥Кеңири иштөө температурасы;
⑦Төмөнкү энергия керектөө.
Эң акыркы инновациябызды сунуштайбыз: кичинекей 1,50 дюймдук 128x128 OLED дисплей модулу. Бул стилдүү жана компакттуу модуль тактык жана айкындык менен реалдуу визуалдык көрүнүштөрдү камсыз кылган заманбап OLED технологиясын көрсөтөт. Модулдун 1,50 дюймдук дисплейи чакан колдонмолор үчүн идеалдуу, ар бир деталдын жандуу жана таасирдүү сапатта көрсөтүлүшүн камсыз кылат.
Ар кандай тармактардын муктаждыктарын канааттандыруу үчүн иштелип чыккан биздин 1,50 дюймдук кичинекей OLED дисплей модулубуз ар кандай түзмөктөргө оңой интеграциялана турган көп функциялуу чечим болуп саналат. Акылдуу сааттардан фитнес трекерлерине, санарип камералардан баштап колго кармалуучу оюн консолдоруна чейин, бул компакттуу дисплей модулу кичинекей, бирок күчтүү экранды талап кылган ар кандай долбоор үчүн идеалдуу.
Бул OLED дисплей модулунун таң калыштуу өзгөчөлүгү - анын таасирдүү 128x128 пикселдик чечилиши. Жогорку пикселдик тыгыздык сүрөттөрдү так жана курч кылып, колдонуучуларга иммерсивдүү визуалдык тажрыйбадан ырахат алууга мүмкүндүк берет. Сүрөттөрдү көрсөтүп жатасызбы, графиканы көрсөтүп жатасызбы же текстти көрсөтүп жатасызбы, бул модуль сапатына доо кетирбестен, ар бир деталдын экранда так чагылдырылышын камсыздайт.
Мындан тышкары, бул дисплей модулунда колдонулган OLED технологиясы түстөрдүн эң сонун кайра чыгарылышын жана контрастын камсыз кылат. Кара түстүн терең деңгээлдери жана жандуу түстөрү менен сиздин контентиңиз жанданып, акыркы колдонуучулар үчүн жагымдуу көрүү тажрыйбасын жаратат. Модулдун кең көрүү бурчу ар кандай бурчтардан караганда да визуалдык көрүнүштөрүңүздүн жандуу жана так бойдон калышын камсыз кылат.
Эң сонун визуалдык көрсөткүчтөрдөн тышкары, 1,50 дюймдук кичинекей OLED дисплей модулу энергияны үнөмдөөнүн эң сонун жолун сунуштайт. Модулдун аз энергия сарптоосу батареянын иштөө мөөнөтүн оптималдаштырууга жардам берет, бул аны натыйжалуу энергияны башкарууга таянган көчмө түзмөктөр үчүн идеалдуу кылат.
Биздин 1,50 дюймдук кичинекей 128x128 OLED дисплей модулубуз чакан өлчөмү, жогорку чечилиштеги дисплейи жана мыкты визуалдык иштеши менен чакан форматтагы дисплей технологиясында оюнду өзгөртөт. Инновациялык модулдарыбыз менен таза, жандуу визуалдык көрүнүштөрдүн келечегин сезип, долбоорлоруңузду кийинки деңгээлге көтөрүңүз.