| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,54 дюйм |
| Пикселдер | 128×64 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 35.052×17.516 мм |
| Панелдин өлчөмү | 42.04×27.22×1.4 мм |
| Түс | Ак |
| Жарыктык | 100 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/64 |
| PIN номери | 24 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1309 |
| Чыңалуу | 1.65-3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24: Жогорку өндүрүмдүү 1,54 дюймдук SPI OLED дисплей модулу
X154-2864KSWTG01-C24 – бул 128 × 64 пикселдик SPI OLED дисплей, анын диагоналы 1,54 дюйм** жана ал өтө компакттуу форма факторунда так графиканы сунуштайт. Модулдун өлчөмү 42,04 × 27,22 × 1,4 мм жана активдүү аянты (AA) 35,052 × 17,516 мм болгондуктан, бул айнек чиптүү (COG) OLED модулу жеңил дизайнды, аз энергия керектөөнү жана ичке профилди айкалыштырат — мейкиндикке сезгич колдонмолор үчүн идеалдуу.
Негизги өзгөчөлүктөрү:
Өркүндөтүлгөн контроллер (SSD1309 IC): Параллелдүү, I²C жана 4 зымдуу SPI интерфейстерин колдоо менен ишенимдүү иштөөнү камсыз кылат.
Кеңири иштөө диапазону: -40℃ден +70℃ге чейинки чөйрөлөрдө кемчиликсиз иштейт, сактоого чыдамдуулугу -40℃ден +85℃ге чейин.
Көп функциялуу колдонмолор: акылдуу үй түзмөктөрү, финансылык POS системалары, колго кармалуучу аспаптар, автомобиль дисплейлери, медициналык жабдуулар жана IoT чечимдери үчүн идеалдуу.
Эмне үчүн бул OLED модулун тандашыңыз керек?
Жогорку сапаттагы тактык: Жогорку чечилиштеги PMOLED панели курч жана жандуу визуалдык көрүнүштөрдү берет.
Энергияны үнөмдөө: Жарыктыкка доо кетирбестен, минималдуу энергия керектөө үчүн оптималдаштырылган.
Бекем жана ишенимдүү: Татаал шарттарда бышык болуу үчүн иштелип чыккан.
Алдыңкы OLED/PMOLED дисплей чечими катары, X154-2864KSWTG01-C24 өзүнүн өзгөчө иштеши, компакттуу дизайны жана кеңири шайкештиги менен айырмаланат. Кийилүүчү түзмөктөр, өнөр жайлык HMI же керектөөчү электроника үчүн болсун, ал сапат жана инновация үчүн эталон болуп саналат.
Заманбап OLED чечимдери менен дисплей технологияңызды өркүндөтүңүз
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 100 (мин) кД/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.