| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,40 дюйм |
| Пикселдер | 160×160 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 25×24,815 мм |
| Панелдин өлчөмү | 29×31.9×1.427 мм |
| Түс | Ак |
| Жарыктык | 100 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | 8-биттик 68XX/80XX параллелдүү, 4 зымдуу SPI, I2C |
| Милдет | 1/160 |
| PIN номери | 30 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | CH1120 |
| Чыңалуу | 1.65-3.5 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30: Жогорку өндүрүмдүү 1.40" COG OLED дисплей модулу
Продукциянын сүрөттөлүшү:
X140-6060KSWAG01-C30 – бул компакттуу 1,40 дюймдук диагоналдык өлчөмүнө ээ, 160 × 160 пикселдик чечилиштеги премиум OLED дисплей модулу. Өркүндөтүлгөн COG (айнектеги чип) технологиясын колдонгон бул модуль CH1120 контроллеринин интегралдык схемасын камтыйт жана параллелдүү, I²C жана 4 зымдуу SPI сыяктуу бир нече интерфейс опцияларын колдойт.
Негизги өзгөчөлүктөрү:
- Дисплей түрү: COG OLED
- Чечилиши: 160×160 пиксел
- Диагоналдык өлчөмү: 1.40 дюйм
- Контроллер IC: CH1120
- Интерфейс колдоосу: Параллелдүү/I²C/4 зымдуу SPI
- Өтө жука жана жеңил дизайн
- Аз энергия керектөө архитектурасы
**Техникалык мүнөздөмөлөр:**
- Иштөө температурасы: -40℃ дан +85℃ га чейин
- Сактоо температурасы: -40℃ дан +85℃ га чейин
- мейкиндик чектелүү колдонмолор үчүн идеалдуу
Колдонмолор:
- Колдо кармалуучу аспаптар
- Кийилүүчү түзмөктөр
- Акылдуу медициналык жабдуулар
- Өнөр жайлык приборлор
- Көчмө электрондук түзүлүштөр
Продукциянын артыкчылыктары:
- Мыкты температуралык туруктуулук
- Энергияны үнөмдүү пайдалануу
- Компакттуу форма фактору
- Жогорку чечилиштеги дисплей сапаты
- Талаптуу чөйрөлөрдө ишенимдүү иштөө
Бул ар тараптуу OLED модулу ар кандай иштөө шарттарында мыкты бышыктыкты сактоо менен бирге так жана даана визуалдык көрүнүштөрдү берет. Анын компакттуу өлчөмдөрү, аз кубаттуулук талаптары жана бекем конструкциясы аны ишенимдүүлүк жана иштөө маанилүү болгон медициналык, өнөр жайлык жана көчмө электрондук колдонмолор үчүн өзгөчө ылайыктуу кылат.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 150 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 10000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.