| Дисплей түрү | IPS TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 2,45 дюйм |
| Пикселдер | 172RGB*378 |
| Көрүү багыты | 12:00 |
| Активдүү аймак (AA) | 25.8(бийиктиги) x 56.7(узундугу) мм |
| Панелдин өлчөмү | 28(бийиктиги) x 61.35(көктүгү) x2.5(чындыгы) мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | Ак |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | 4 сызыктуу SPI |
| PIN номери | 16 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | ST77925 |
| Арткы жарыктын түрү | 4 АК LED |
| Чыңалуу | 2,5~3,3 В |
| Салмак | 1,1 г |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16 - бул 172RGB*378 пикселдик чечилиштеги 2,45 дюймдук TFT-LCD дисплей. 4 Line SPI сыяктуу ар кандай интерфейстерди колдойт, бул каалаган долбоорго үзгүлтүксүз интеграциялоо үчүн ийкемдүүлүктү камсыз кылат. Дисплейдин 350cd/m² жарыктыгы жаркыраган жарык шарттарында да так жана жандуу визуалдык көрүнүштөрдү камсыз кылат. Монитор жылмакай жана натыйжалуу иштөөнү камсыз кылуу үчүн өркүндөтүлгөн драйвер интегралдык схемасын колдонот.
N245-1737KTWPG01-C16 кең бурчтуу (тегиздикте которулуу) технологиясын колдонот. Көрүү диапазону сол: 25/оң: 25/өйдө: 25/ылдый:25градус. контраст катышы 1000:1 жана аспект катышы 3:4 (типтүү маани). Аналогдук үчүн камсыздоо чыңалуу 2,5 Вдан 3,3 Вга чейин (типтүү маани 2,8 В). IPS панели кеңири көрүү бурчтарына, ачык түстөргө жана каныккан жана табигый жогорку сапаттагы сүрөттөргө ээ. Бул TFT-LCD модулу -20℃дан +70℃га чейинки температурада иштей алат, ал эми сактоо температурасы -30℃дан +80℃га чейин.
"New Vision Technology Co., Ltd." компаниясынын башкы кеңсеси Шэньчжэнь шаарында жайгашкан жана 15 жылдан бери күчтүү илимий-изилдөө жана иштеп чыгуу мүмкүнчүлүктөрү менен кардарларга кызмат көрсөтүп келет. Биз дүйнө жүзү боюнча кардарларга жогорку сапаттагы дисплей жана техникалык кызматтарды көрсөтүүгө умтулабыз. N245-1737KTWPG01-C16 сыяктуу биздин өнүмдөр ишенимдүүлүгү, туруктуулугу жана натыйжалуулугу менен белгилүү.
Кеңири дисплей: Монохром OLED, TFT, CTPди камтыйт;
Дисплей чечимдери: анын ичинде маркадагы шаймандар, ылайыкташтырылган FPC, арткы жарык жана өлчөм; Техникалык колдоо жана дизайн
Акыркы колдонмолорду терең жана ар тараптуу түшүнүү;
Ар кандай дисплей түрлөрүнүн баасын жана иштөө артыкчылыктарын талдоо;
Кардарлар менен эң ылайыктуу дисплей технологиясын аныктоо үчүн түшүндүрмө берүү жана кызматташуу;
Технологиялык процесстерди, продукциянын сапатын, чыгымдарды үнөмдөөнү, жеткирүү графигин жана башкаларды үзгүлтүксүз жакшыртуунун үстүндө иштөө.
С: 1. Үлгү заказ алсам болобу?
Ж: Ооба, биз сапатты текшерүү жана текшерүү үчүн үлгү заказын кабыл алабыз.
С: 2. Үлгүнү жеткирүү убактысы канча?
A: Учурдагы үлгүгө 1-3 күн, жекелештирилген үлгүгө 15-20 күн керек.
С: 3. Сизде MOQ чеги барбы?
A: Биздин MOQ 1 даана.
С: 4. Кепилдик канча убакытка созулат?
A: 12 ай.
С: 5. үлгүлөрдү жөнөтүү үчүн көбүнчө кандай экспресс колдоносуз?
A: Биз, адатта, үлгүлөрдү DHL, UPS, FedEx же SF аркылуу жөнөтөбүз. Адатта, алардын келиши 5-7 күнгө созулат.
С: 6. Сиздин төлөм мөөнөтүңүз кандай?
A: Биздин адатта төлөм мөөнөтү T/T. Башкалары менен сүйлөшсө болот.