| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,33 дюйм |
| Пикселдер | 240×240 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 23,4×23,4 мм |
| Панелдин өлчөмү | 26.16×29.22×1.5 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| PIN номери | 12 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | ST7789V3 |
| Арткы жарыктын түрү | 2 чиптүү ак LED |
| Чыңалуу | 2.4~3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 - бул 1,33 дюймдук диагоналдуу төрт бурчтуу экранга жана 240x240 пикселдик чечилишке ээ TFT-LCD модулу.
Бул төрт бурчтуу LCD экран IPS панелин колдонот, анын артыкчылыктары жогорку контраст, дисплей же пиксель өчүк болгондо толук кара фон жана сол:80 / оң:80 / жогору:80 / ылдый:80 градус (типтүү), 800:1 контраст катышы (типтүү маани), 350 cd/m² жарыктык (типтүү маани) жана жаркырабаган айнек бети.
Модуль SPI интерфейстери аркылуу колдоо көрсөтө ала турган ST7789V3 драйвер интегралдык схемасы менен орнотулган.
LCMдин кубат булагынын чыңалуусу 2,4 Вдан 3,3 Вга чейин, типтүү мааниси 2,8 В. Дисплей модулу компакттуу түзмөктөргө, кийилүүчү түзмөктөргө, үйдү автоматташтыруу продуктуларына, ак түстөгү буюмдарга, видео системаларга, медициналык аспаптарга ж.б. ылайыктуу.
Ал -20°Cден +70°Cге чейинки температурада жана -30°Cден +80°Cге чейинки сактоо температурасында иштей алат.
①Акыркы колдонмолорду терең жана ар тараптуу түшүнүү;
②Ар кандай дисплей түрлөрүнүн баасын жана иштөө артыкчылыктарын талдоо;
③Кардарлар менен эң ылайыктуу дисплей технологиясын аныктоо үчүн түшүндүрмө берүү жана кызматташуу;
④Технологиялык процесстерди, продукциянын сапатын, чыгымдарды үнөмдөөнү, жеткирүү графигин жана башкаларды үзгүлтүксүз жакшыртуунун үстүндө иштөө.