| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 0,33 дюйм |
| Пикселдер | 32 x 62 чекит |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 8.42×4.82 мм |
| Панелдин өлчөмү | 13.68×6.93×1.25 мм |
| Түс | Монохром (Ак) |
| Жарыктык | 220 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Ички камсыздоо |
| Интерфейс | I²C |
| Милдет | 1/32 |
| PIN номери | 14 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | SSD1312 |
| Чыңалуу | 1.65-3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
N069-9616TSWIG02-H14 - керектөөчү классындагы COG OLED дисплей, диагоналынын өлчөмү 0,69 дюйм, чечилиши 96x16 пикселден жасалган. Бул 0,69 дюймдук OLED дисплей модулу SSD1312 IC менен орнотулган; ал I²C интерфейсин колдойт, логика үчүн камсыздоо чыңалуу 2,8V (VDD) жана дисплей үчүн камсыздоо чыңалуу 8V (VCC). 50% шахматтык дисплейдеги ток күчү 7,5V (ак түс үчүн), айдоо милдети 1/16.
Бул N069-9616TSWIG02-H14 – бул өтө жука, жеңил жана аз энергия сарптаган кичинекей өлчөмдөгү 0,69 дюймдук COG OLED дисплей. Ал акылдуу үй колдонмолору, медициналык аспаптар, колго кармалуучу түзмөктөр, акылдуу кийилүүчү түзмөктөр ж.б. үчүн абдан ылайыктуу. Ал -40℃ден +85℃ге чейинки температурада иштей алат; сактоо температурасы -40℃ден +85℃ге чейин.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 430 кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.
Эң жаңы инновациябыз, 0.69 дюймдук Micro 96x16 чекиттүү OLED дисплей модулунун экраны менен таанышыңыз! Бул заманбап дисплей модулу сиздин маалыматты көрүү жана аны менен өз ара аракеттенүү ыкмаңызды түп-тамырынан бери өзгөртүүгө даяр.
Болгону 0,69 дюймдук компакттуу өлчөмү менен бул OLED дисплей модулу 96x16 чекиттүү таң калыштуу курч жана жандуу чечилишти сунуштайт. Салттуу LCD дисплейлерден айырмаланып, OLED технологиясы жогорку контраст жана тактыкты камсыз кылат, бул ар бир мазмунду жандандырат. Аны керектөөчү электроника, кийилүүчү түзмөктөр же өнөр жай колдонмолору үчүн колдонуп жатасызбы, бул дисплей модулу өзгөчө графика жана текст берүү менен колдонуучу тажрыйбасын жакшыртат.
Бул OLED дисплей модулунун негизги өзгөчөлүктөрүнүн бири - анын ар тараптуулугу. Анын кичинекей өлчөмү жана жогорку чечилиши аны мейкиндик чектелүү болгон компакттуу түзмөктөр үчүн идеалдуу кылат. Аз энергия сарптоосу менен, ал батареянын узак иштөө мөөнөтүн камсыз кылат, бул портативдик электроника үчүн абдан маанилүү. Мындан тышкары, ал SPI (Serial Peripheral Interface) колдоосунун аркасында учурдагы системаларга оңой интеграциялануу үчүн иштелип чыккан.
OLED дисплей модулу ошондой эле эң сонун бышыктыкты сунуштайт, бул аны ар кандай чөйрөлөргө ылайыктуу кылат. Ал кеңири иштөө температурасынын диапазонуна ээ, бул аны имараттын ичинде да, сыртында да колдонууга ылайыктуу кылат. Анын соккуга жана титирөөгө жогорку деңгээлдеги туруктуулугу оор шарттарда да ишенимдүү иштөөнү камсыз кылат, бул аны өнөр жай техникаларында жана унааларда колдонууга идеалдуу кылат.
Мындан тышкары, бул көп функциялуу OLED дисплей модулун сиздин өзгөчө талаптарыңызга жооп берүү үчүн оңой ыңгайлаштырууга болот. Ал ар кандай түстөрдү, шрифттерди жана графиканы көрсөтүү үчүн конфигурацияланышы мүмкүн, бул сизге уникалдуу жана көз жоосун алган интерфейс түзүүгө мүмкүндүк берет. Ошондой эле, анын кеңири көрүү бурчун пайдаланып, мазмунуңузду бардык тараптан оңой окуй аласыз.
Жыйынтыктап айтканда, 0,69 дюймдук Micro 96x16 Dots OLED дисплей модулунун экраны дисплей технологиялары дүйнөсүндө оюнду өзгөртөт. Анын компакттуу өлчөмү, жогорку чечилиши жана өзгөчө иштеши аны визуалдык жактан кооз жана колдонуучуга ыңгайлуу интерфейсти талап кылган ар кандай продукт үчүн сөзсүз керектелүүчү нерсеге айлантат. Сиз керектөөчү электроника тармагында болсоңуз да же өнүккөн өнөр жай колдонмолорун иштеп чыксаңыз да, бул OLED дисплей модулу сиздин продуктыларыңызды кийинки деңгээлге көтөрөт. Бул инновациялык дисплей модулуна инвестиция салыңыз жана колдонуучу тажрыйбаңызды мурда болуп көрбөгөндөй жогорулатыңыз.