N139-3636TBWPG41-C16 - бул 1,39 дюймдук диагоналдуу тегерек экраны жана 360RGB*360 пикселдик чечилиши бар TFT-LCD модулу. Бул тегерек LCD экран QSPI панелин колдонот, ал жогорку контраст, дисплей же пиксель өчүк болгондо толук кара фон жана сол:80 / оң:80 / жогору:80 / ылдый:80 градус (типтүү), 1500:1 контраст катышы (типтүү маани), 400 cd/m² жарыктык (типтүү маани) жана жаркырабаган айнек бетинин артыкчылыктарына ээ.
Theмодуль GC9B71 драйвер интегралдык картасы менен орнотулган, ал мүмкүнколдооаркылууQSPI интерфейстери. LCD дисплейдин кубат булагынын чыңалуусубул2.4V чейин3.3V, типтүү мааниси 2,8V. Дисплей модулу компакттуу түзмөктөргө, кийилүүчү түзмөктөргө, үйдү автоматташтыруу өнүмдөрүнө, ак түстөгү өнүмдөргө, видео системаларга, медициналык аспаптарга ж.б. ылайыктуу. Ал -20℃ дан +70℃ га чейинки температурада жана -30℃ дан +80℃ га чейинки сактоо температурасында иштей алат.
| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Bранд аты | WISEVISION |
| Sөлчөмү | 1.39дюйм |
| Пикселдер | 360×360 чекит |
| Көрүү багыты | Бардык көрүнүштөр |
| Активдүү аймак (A).A) | 35.31(бийиктиги) x 35.31(узундугу) мм |
| Панелдин өлчөмү | 37.8(бийиктиги) x 39.77(бийиктиги) x1.41(чындыгы)мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | |
| Жарыктык | 400 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | QСПИ |
| PIN номери | 16 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | GC9B71 |
| Арткы жарыктын түрү | 1 АК LED |
| Чыңалуу | 2.4~3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
Кеңири дисплей: Монохром OLED, TFT, CTPди камтыйт;
Дисплей чечимдери: анын ичинде маркадагы шаймандар, ылайыкташтырылган FPC, арткы жарык жана өлчөм; Техникалык колдоо жана дизайн
Акыркы колдонмолорду терең жана ар тараптуу түшүнүү;
Ар кандай дисплей түрлөрүнүн баасын жана иштөө артыкчылыктарын талдоо;
Кардарлар менен эң ылайыктуу дисплей технологиясын аныктоо үчүн түшүндүрмө берүү жана кызматташуу;
Технологиялык процесстерди, продукциянын сапатын, чыгымдарды үнөмдөөнү, жеткирүү графигин жана башкаларды үзгүлтүксүз жакшыртуунун үстүндө иштөө.
С: 1. Үлгү заказ алсам болобу?
Ж: Ооба, биз сапатты текшерүү жана текшерүү үчүн үлгү заказын кабыл алабыз.
С: 2. Үлгүнү жеткирүү убактысы канча?
A: Учурдагы үлгүгө 1-3 күн, жекелештирилген үлгүгө 15-20 күн керек.
С: 3. Сизде MOQ чеги барбы?
A: Биздин MOQ 1 даана.
С: 4. Кепилдик канча убакытка созулат?
A: 12 ай.
С: 5. үлгүлөрдү жөнөтүү үчүн көбүнчө кандай экспресс колдоносуз?
A: Биз, адатта, үлгүлөрдү DHL, UPS, FedEx же SF аркылуу жөнөтөбүз. Адатта, алардын келиши 5-7 күнгө созулат.
С: 6. Сиздин төлөм мөөнөтүңүз кандай?
A: Биздин адатта төлөм мөөнөтү T/T. Башкалары менен сүйлөшсө болот.