| Дисплей түрү | OLED |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 1,30 дюйм |
| Пикселдер | 128×64 чекиттер |
| Дисплей режими | Пассивдүү матрица |
| Активдүү аймак (AA) | 29.42×14.7 мм |
| Панелдин өлчөмү | 34,5×23×1,4 мм |
| Түс | Ак/Көк |
| Жарыктык | 90 (мин)кд/м² |
| Айдоо ыкмасы | Тышкы камсыздоо |
| Интерфейс | Параллель/I²C/4 зымдуу SPI |
| Милдет | 1/64 |
| PIN номери | 30 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | CH1116 |
| Чыңалуу | 1.65-3.3 В |
| Салмак | 2.18 (г) |
| Иштөө температурасы | -40 ~ +85 °C |
| Сактоо температурасы | -40 ~ +85°C |
X130-2864KSWLG01-H30 - бул 1,30 дюймдук COG графикалык OLED дисплей модулу; ал 128x64 пикселден жасалган.
Бул 1.30 OLED модулу CH1116 контроллеринин интегралдык схемасы менен орнотулган; ал параллелдүү/I²C/4 зымдуу SPI интерфейстерин колдойт.
OLED COG модулу абдан жука, жеңил жана аз энергия сарптайт, бул колго кармалуучу аспаптар, кийилүүчү түзмөктөр, акылдуу медициналык аппараттар, медициналык аспаптар ж.б. үчүн эң сонун.
Логика үчүн электр кубаттуулугу 2,8 В (VDD), ал эми дисплей үчүн электр кубаттуулугу 12 В (VCC). Шахматтык дисплейдин 50% менен ток күчү 8 В (ак түс үчүн), бул айдоо милдетинин 1/64 бөлүгү.
OLED дисплей модулу -40℃ден +85℃ге чейинки температурада иштей алат; аны сактоо температурасы -40℃ден +85℃ге чейин.
1. Ичке – арткы жарыктын кереги жок, өзүн-өзү нурлантат;
2. Кең көрүү бурчу: Эркин даража;
3. Жогорку жарыктык: 110(мин) кд/м²;
4. Жогорку контраст катышы (Караңгы бөлмө): 2000:1;
5. Жогорку жооп берүү ылдамдыгы (<2μS);
6. Кеңири иштөө температурасы;
7. Энергияны аз сарптоо.
Эң акыркы продуктубуз болгон 1,30 дюймдук кичинекей OLED дисплей модулунун экранын сунуштайбыз. Бул компакттуу жана ар тараптуу дисплей модулу ар кандай колдонмолор үчүн жогорку сапаттагы визуалдык тажрыйбаны камсыз кылуу үчүн иштелип чыккан. 128x64 чекиттүү чечилиши сүрөттөрдү жана текстти так жана даана көрсөтүп, оптималдуу окулушун камсыз кылат.
Бул дисплей модулунда колдонулган OLED технологиясы салттуу LCD экрандарга караганда бир катар артыкчылыктарды сунуштайт. Өзүн-өзү жарыктандыруучу пикселдер жандуу түстөрдү жана терең кара түстөрдү камсыз кылат, бул укмуштуудай контраст жана жакшыртылган визуалдык натыйжалуулукка алып келет. Мындан тышкары, OLED дисплейи кеңири көрүү бурчуна ээ, бул колдонуучуларга мазмунду ар кандай бурчтардан даана көрүүгө мүмкүндүк берет.
Бул кичинекей форма факторун көрсөтүүчү модуль мейкиндик чектелүү чөйрөлөргө интеграциялоого ылайыктуу ичке дизайнга ээ. Компакттуу форма фактору аны кийилүүчү түзмөктөр, көчмө электроника жана колго кармалуучу аспаптар үчүн идеалдуу кылат. Анын жеңил конструкциясы керексиз көлөм кошпостон оңой орнотууну камсыз кылат.
Модуль ар кандай электрондук системалар менен кемчиликсиз шайкештик үчүн өркүндөтүлгөн драйверлерди жана контроллерлерди бириктирет. Аны стандарттуу интерфейстер аркылуу микроконтроллерге, энелик платага же башка санариптик түзмөккө оңой туташтырууга болот. Колдонуучуга ыңгайлуу дизайн жана бай документтер интеграцияны кесипкөйлөр жана ышкыбоздор үчүн бирдей жеңилдетет.
Бул OLED дисплей модулу аз энергия сарптайт жана энергияны үнөмдөйт, көчмө түзмөктөрдүн батареясынын узак иштөө мөөнөтүн камсыздайт. Бул өзгөчөлүк, имараттын ичинде жана сыртында эң сонун көрүнүүсү менен айкалышып, аны батарея менен иштеген колдонмолор үчүн идеалдуу чечимге айлантат.
Мыкты дисплей сапатынан тышкары, модуль ошондой эле мыкты бышыктыкты сунуштайт. Катаал шарттарга туруштук берүү үчүн иштелип чыккан, ал катаал чөйрөдө да ишенимдүү иштөөнү камсыз кылуу үчүн соккуга жана титирөөгө туруштук берет.
Сиз акылдуу сааттарды, колго кармалуучу түзмөктөрдү же жогорку сапаттагы дисплейди талап кылган башка электрондук продукттарды иштеп чыгып жатсаңыз да, 1,30 дюймдук кичинекей OLED дисплей модулунун экраны эң сонун тандоо болуп саналат. Анын жогорку визуалдык иштеши, компакттуу өлчөмү жана бышыктыгы аны кеңири колдонмолор үчүн ар тараптуу чечимдер үчүн идеалдуу кылат. Продукцияңыздын дисплейин азыр жаңыртып, биздин премиум OLED дисплей модулдары менен жакшыртылган колдонуучу тажрыйбасын камсыз кылыңыз.