| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Bранд аты | WISEVISION |
| Sөлчөмү | 00,85 дюйм |
| Пикселдер | 128×128 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак(A).A) | 15.2064x 15.2064 мм |
| Панелдин өлчөмү | 17.58 x 20.82 x1.5 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 300 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | SPI / MCU |
| PIN номери | 12 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | GC9107 |
| Арткы жарыктын түрү | 1ЧИП-АК LED |
| Чыңалуу | 2.4~3.3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 - бул кичинекей өлчөмдөгү 0,85 дюймдук IPS кең бурчтуу TFT-LCD дисплей модулу. Бул кичинекей өлчөмдөгү TFT-LCD панелинин чечилиши 128x128 пикселге, орнотулган GC9107 контроллердук интегралдык схемасына ээ, 4 зымдуу SPI интерфейсин колдойт, 2,4V ~ 3,3V камсыздоо чыңалуусунун (VDD) диапазону, 300 cd/m² модулдун жарыктыгы жана 1200 контраст.
Бул модуль түз экран режиминде иштейт жана панель кең бурчтуу IPS (тегиздикте которулуу) технологиясын колдонот. Көрүү диапазону сол: 80/оң: 80/өйдө: 80/ылдый: 80 градус. IPS панели кеңири көрүү бурчтарына, ачык түстөргө жана каныккан жана табигый жогорку сапаттагы сүрөттөргө ээ. Ал кийилүүчү түзмөктөр жана медициналык аспаптар сыяктуу колдонмолор үчүн абдан ылайыктуу. Бул модулдун иштөө температурасы -20 ℃ден 70 ℃ге чейин, ал эми сактоо температурасы -30 ℃ден 80 ℃ге чейин.
N085-1212TBWIG42-H12 өркүндөтүлгөн GC9107 драйвер интегралдык схемасы менен жабдылган, бул жылмакай жана тез жооп берүүчү иштөөнү камсыз кылат. Бул сиздин контентиңиздин эч кандай кечигүү же бурмалоосуз кемчиликсиз жеткирилишин камсыздайт. Жогорку чечилиштеги видеону ойноп жатасызбы же деталдуу графиканы көрсөтүп жатасызбы, бул TFT дисплей модулу муну оңой эле чече алат.