| Дисплей түрү | IPS-TFT-LCD |
| Бренддин аталышы | АКЫЛДУУ КӨРҮНҮШ |
| Өлчөмү | 0,71 дюйм |
| Пикселдер | 160×160 чекиттер |
| Көрүү багыты | IPS/Акысыз |
| Активдүү аймак (AA) | 18×18 мм |
| Панелдин өлчөмү | 20.12×22.3×1.81 мм |
| Түстөрдүн жайгашуусу | RGB вертикалдуу тилкеси |
| Түс | 65 миң |
| Жарыктык | 350 (мин)кд/м² |
| Интерфейс | RGB |
| PIN номери | 12 |
| Айдоочунун интегралдык микросхемасы | GC9D01 |
| Арткы жарыктын түрү | 1 чип-ак LED |
| Чыңалуу | 2,5~3,3 В |
| Салмак | Маалыматтар такталды |
| Иштөө температурасы | -20 ~ +70 °C |
| Сактоо температурасы | -30 ~ +80°C |
N071-1616TBBIG01-H12 - бул 0,71 дюймдук диаметрдеги жана 160x160 пикселдик чечилиштеги дисплейи бар тегерек IPS TFT-LCD экраны. Бул тегерек TFT дисплей SPI интерфейси аркылуу байланыша алган GC9D01 драйвер интегралдык схемасы менен курулган IPS TFT-LCD панелинен турат.
N071-1616TBBIG01-H12 - бул IPS (тегиздикте которулуу) панели, ал жогорку контраст, дисплей же пиксел өчүк болгондо чыныгы кара фон жана сол:80 / оң:80 / өйдө:80 / ылдый:80 градус (типтүү), контраст катышы 1200:1 (типтүү маани), жарыктыгы 350 cd/m² сыяктуу артыкчылыктарга ээ.
LCMдин кубат булагынын чыңалуусу 2,4 Вдан 3,3 Вга чейин, типтүү мааниси 2,8 В. Дисплей модулу компакттуу түзмөктөргө, кийилүүчү түзмөктөргө, үйдү автоматташтыруу өнүмдөрүнө, ак түстөгү өнүмдөргө, видео системаларга ж.б. ылайыктуу. Ал -20℃дан + 70℃га чейинки температурада жана -30℃дан +80℃га чейинки сактоо температурасында иштей алат.